Fisz Emade Tworzywo prezentują drugi singiel z płyty "Radar'

Premiery

Po wielu tygodniach królowania w radiostacjach, na Liście Przebojów Programu Trzeciego i świetnych wynikach w serwisach streamingowych kawałka "Dwa Ognie", nadszedł czas na pokazanie innego oblicza płyty "Radar" projektu Fisz Emade Tworzywo. Właśnie ukazał się drugi singiel z najnowszego krążka zatytułowany "Jestem w niebie". 

Dodano: 12 kwiecień 2019

Po udanych trasach koncertowych i świetnie przyjętej płycie "Drony" Fisz Emade Tworzywo powrócili z nowym albumem "Radar". Tym razem panowie sięgnęli do muzycznego tygla lat 80 XX w., inspirując się muzyką disco i rockiem - zarówno klasyczną Americaną, jak i krautrockiem. Znajdziemy tu utrzymane w klimacie tamtych czasów. bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki, które w rękach znakomitych muzyków zespołu TWORZYWO oczarowują swoim niezwykłym klimatem retro.

Ta interpretacja dźwięków lat 80. zabiera nas w piękną sentymentalną podróż - to "muzyka drogi". Z jednej strony daje wytchnienie, z drugiej zmusza do wyostrzenia zmysłów. Nastawienia swojego własnego "radaru". Melancholijna, ale i ironiczna. Opowiada historie miłosną w trudnych, rozpolitykowanych i niepewnych czasach. Autorem tekstów jest jak zwykle Bartek "Fisz" Waglewski. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada niezmiennie Piotr "Emade" Waglewski.

 

Audio - wrzesień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Nagrody EISA zdobywają coraz większe znaczenie, jako że nasze grono poszerza się o ekspertów z całego świata, a nie tylko z Europy. W tym roku przedstawiamy ponad 30 nagród dla urządzeń stereo i wielokanałowych, high-endowych i budżetowych. Kolumny, słuchawki, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj