Slipknot i "We Are Not Your Kind" - nowa płyta headlinera Mystic Festival

Premiery

Jeden z headlinerów Mystic Festival, amerykańska formacja Slipknot, ujawnił szczegóły premiery nowej płyty oraz zaprezentował pierwszy utwór z nowego wydawnictwa "We Are Not Your Kind".

Dodano: 22 maj 2019

"We Are Not Your Kind" trafi do sprzedaży i na serwisy streamingowe już 9 sierpnia. Będzie to szósty studyjny krążek zespołu, a znajdzie się na nim aż czternaście premierowych utworów. Prawdopodobnie część nowych numerów usłyszymy już podczas koncertu kapeli podczas Mystic Festival. Razem ze szczegółami nowej płyty, ekipa z Des Moines opublikowała też pierwszy kawałek promujący wydawnictwo. Do utworu zatytułowanego "Unsainted" powstał również teledysk.

Tracklista:

1. Insert Coin
2. Unsainted
3. Birth Of The Cruel
4. Death Because Of Death
5. Nero Forte
6. Critical Darling
7. Liar's Funeral
8. Red Flag
9. What's Next
10. Spiders
11. Orphan
12. My Pain
13. Not Long For This World
14. Solway Firth

Slipknot będzie headlinerem pierwszego dnia festiwalu i zagra 25 czerwca w TAURON Arenie Kraków wraz z formacjami jak Testament, Jinjer czy In Flames.

Źródło: materiały prasowe

Audio - czerwiec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Gramofony za 2400 zł to już nie plastikowa tandeta z supermarketów, która pozwala dzisiaj dotrzeć "analogowi" pod strzechy. Dobry dźwięk zawsze trochę kosztuje, czy to ze źródła cyfrowego, czy analogowego, czy z kolumn, czy ze słuchawek. Trzy znane marki - Denon, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj