"Western Stars": Nowa płyta Bruce'a Springsteena już w czerwcu

Premiery

Minęło 46 lat od wydania debiutanckiej płyty Bruce'a Springsteena, a przed nami premiera jego 19. wydawnictwa. Płyta nosi tytuł "Western Stars", zawiera 13 piosenek i ukaże się 14 czerwca.

Dodano: 24 maj 2019

Utwory, które znajdują się na "Western Stars", to opowieści pełne typowo amerykańskich odniesień, dotyczące izolacji i wspólnoty, tęsknoty za domem i nadziei, rozgrywające się na autostradach i pustynnych obszarach. "Ta płyta to swego rodzaju powrót do moich albumów opartych na historiach ciekawych postaci i kinowych, orkiestrowych aranżacjach" – powiedział o niej Bruce Springsteen.

Pierwszym singlem promującym album jest singiel "Hello Sunshine". Utwór, jak i lyric video do piosenki, są już dostępne w sieci.

Przy tworzeniu albumu Springsteen współpracował z Ronem Aniello (bas, klawisze, inne instrumenty), Patti Scialfą (wokale), Jonem Brionem i innymi muzykami, dzięki którym na "Western Stars" usłyszymy między innymi instrumenty smyczkowe i dęte.

Tracklista:

1. Hitch Hikin'
2. The Wayfarer
3. Tucson Train
4. Western Stars
5. Sleepy Joe's Café
6. Drive Fast (The Stuntman)
7. Chasin' Wild Horses
8. Sundown
9. Somewhere North of Nashville
10. Stones
11. There Goes My Miracle
12. Hello Sunshine
13. Moonlight Motel

Źródło: Sony Music

Audio - czerwiec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Gramofony za 2400 zł to już nie plastikowa tandeta z supermarketów, która pozwala dzisiaj dotrzeć "analogowi" pod strzechy. Dobry dźwięk zawsze trochę kosztuje, czy to ze źródła cyfrowego, czy analogowego, czy z kolumn, czy ze słuchawek. Trzy znane marki - Denon, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj