"Nim potłuczemy szkło" - drugi singiel Kasi Popowskiej z nadchodzącej płyty

12 sierpnia 2020 Premiery

Jesienią ukaże się trzeci solowy album Kasi Popowskiej. Drugim singlem zapowiadającym płytę jest utwór "Nim potłuczemy szkło". Tym razem wokalistka mówi o podążaniu własną drogą i odwadze w podejmowaniu decyzji.

Nowa płyta Kasi Popowskiej w dużej mierze będzie podejmowała tematy relacji, budowania w sobie odwagi do bycia sobą oraz samoświadomości. W podobnym tonie jest utrzymany drugi singiel "Nim potłuczemy szkło".

Słowa utworu odnoszą się do śmiałości działania w relacji z drugą osobą. Zachęcają do stawiania odważnych kroków i poddaniu się emocjom, tak aby relację przeżywać na sto procent. Im jestem starsza, tym mocniej zdaję sobie sprawę, jak ważne jest nie bać się być sobą i podejmować trudne decyzje – mówi wokalistka. Moje najgorsze w życiu decyzje to te, które nie zostały podjęte. Nie dotyczy to tylko relacji, ale życia w ogóle. Ta piosenka jest dokładnie o tym samym. Intuicja ma moc i trzeba pozwolić jej wybrzmieć – dodaje.

Od wydania ostatniej płyty Kasi, "Dryfy", minęły już trzy lata. To był intensywny czas, który wokalistka wykorzystała także na rozwój osobisty. Przepracowanie niektórych zdarzeń, wyciągnięcie wniosków na przyszłość, a przede wszystkim uwolnienie się od tego co powinna, na rzecz tego, co może.

Tekst piosenki napisał Maciej Wasio, który wraz z Piotrem Rubikiem jest ponadto kompozytorem utworu. Za scenariusz teledysku odpowiadają Kasia Popowska i Paweł Wochna, a za reżyserię Michał Liszcz.

Czytaj również: "Nie ma nas": Nowy singiel zapowiadający kolejną płytę Kasi Popowskiej

Źródło: Smile PR

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta wrzesień 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista lipiec - sierpień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio wrzesień 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio wrzesień 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu