"Inner Symphonies" - dziś premiera płyty Hani Rani i Dobrawy Czocher

15 października 2021 Premiery

Hania Rani i Dobrawa Czocher są w trakcje jesiennego tournée po Europie, a ich koncertom towarzyszy premiera wyczekiwanej płyty, którą artystki debiutują w Deutsche Grammophon. Krążek nosi tytuł "Inner Symphonies" i dziś trafił do sprzedaży.

Album "Inner Symphonies" pojawił się we wszystkich formatach, także jako limitowana edycja na wysokiej jakości 180-gramowym czerwonym winylu, która będzie dostępna wyłącznie na platformach D2C i na trasach koncertowych.

Płyta odzwierciedla bliskość artystycznego partnerstwa, które rozwija się od czasu, gdy Hania i Dobrawa po raz pierwszy spotkały się jako nastolatki w szkole muzycznej w Gdańsku. Nagrany w Polsce (w Sali Filharmonii Szczecińskiej) album jest ich pierwszym pełnym albumem z oryginalnymi utworami.

"Inner Symphonies" łączy naturalne dźwięki klasycznych instrumentów i brzmienia elektroniczne, tworząc emocjonalnie naładowaną, zawsze liryczną, uduchowioną wizję współczesnej muzyki klasycznej i zabierając słuchaczy w swoistą podróż od zimy do wiosny, od ciemności do światła, od rozpaczy ku nadziei.

Hania Rani i Dobrawa Czocher - "Inner Symphonies"

Obie artystki studiowały na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie oraz w Niemczech. Hania zdobyła uznanie krytyków i odniosła wielki sukces na listach przebojów w Polsce i Wielkiej Brytanii już dzięki debiutanckiemu solowemu albumowi, Dobrawa zbudowała imponującą karierę jako solistka, kameralistka i wiolonczelistka orkiestrowa.

Hania Rani i Dobrawa Czocher przedstawią "Inner Symphonies" na europejskiej trasie koncertowej w Paryżu, Londynie, Dublinie, Zurychu, Utrechcie, Kolonii, Karlsruhe, Wiedniu, Pradze, Warszawie, Barcelonie i Madrycie.

Źródło: Universal Music Polska

Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta listopad 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio listopad 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu