Hauser zapowiada album "CLASSIC II" i dwa koncerty w Polsce

07 marca 2024 Premiery

Zupełnie nowa kolekcja klasycznych utworów już niedługo ukaże się w drugiej części wydawnictwa CLASSIC. Hauser nagrał album składający się z melodii utrzymanych w melancholijnym klimacie. Zupełnie inaczej niż czekające nas w lipcu koncerty w Krakowie i Łodzi, które zapowiadają się bardzo dynamicznie i przebojowo.

2023 rok upłynął Hauserowi na pełnych energii koncertach solowych po wydaniu albumu z największymi przebojami, w większości utrzymanych w dynamicznych rytmach.

Zakończona sukcesem pierwsze solowa trasa przysporzyła wiolonczeliście nowe grono fanów. Jego grą fascynują się ludzie na całym świecie i to oni wygenerowali już ponad miliard odtworzeń utworów w wersji audio, a aż 4 miliardy obejrzało teledyski.

Najnowszy album artysty "Classic II" jest kontynuacją bardzo dobrze przyjętego krążka "Classic" z 2020 roku. Tym razem zawiera 18 niezapomnianych melodii, fachowo zaaranżowanych tak, aby pokazać rozległe możliwości wiolonczeli.

Houser - Classic II

Płyta została nagrana z cenioną Londyńską Orkiestrą Symfoniczną pod dyrekcją Roberta Zieglera, a melodie zaaranżował Robin Smith. Album prezentuje klasyczne arcydzieła w nowych, eleganckich formach.

Światło dzienne ujrzały już dwa single zapowiadające nową płytę Hausera - "Kiss the Rain" Yirumy oraz "Emmanuel". Oprócz nich na zapowiadanej płycie znajdą się kompozycje m.in. Bacha, Albinoniego, Mozarta, Dworzaka i Brahmsa. Nowy album "Classic II"będzie dostępny w sprzedaży 19 kwietnia.

Chorwacki wiolonczelista powróci do Polski na dwa koncerty, które będą utrzymane w energetycznym klimacie. Przebojowe wieczory odbędą się 19 i 21 lipca 2024 r. w TAURON Arenie Kraków i Atlas Arenie w Łodzi. Bilety dostępne są na www.biletserwis.pl.

Źródło: MJM Prestige

POZOSTAŁE NEWSY MUZYCZNE
Fender świętuje 70-lecie Stratocastera
Fender świętuje 70-lecie Stratocastera

Fender świętuje 70. rocznicę powstania gitary Stratocaster, niezrównanego i kultowego arcydzieła z wizjonerskiego portfolio założyciela firmy, Leo Fendera. Tym, co wyróżnia Stratocastera, jest nie tylko jego niezwykły rodowód, ale także zdolność wykraczania poza gatunek, poziom umiejętności i wszelkie parametry kwalifikacyjne. Uwielbiany przez entuzjastów muzyki Stratocaster zajmuje szczególne miejsce w sercach kolekcjonerów, doświadczonych profesjonalistów i oddanych fanów.

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta marzec 2024

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio marzec 2024

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu