Grupa Horn na Audio Video Show 2018 / Dom Inteligentny 2018

Podczas tegorocznej edycji Audio Video Show Horn Distribution wspólnie ze spółką Audio Video Design zaprezentuje się na Stadionie Narodowym. W tym roku zobaczymy urządzenia m.in. Denon, Marantz, Wilson czy Q Acoustics.

Dodano: 6 listopad 2018

W tym roku ekspozycja obejmie część poziomu 1 stadionu, począwszy od dużej Loży Książęcej i sześciu kolejnych, mniejszych sal: 130-133 i 135-136 oraz obszar holu przed nimi. Najbliższe nas wejście na stadion - wejście 1 East (brama 1, od strony Ronda Waszyngtona).

Loża Książęca, poziom 1 (East): Denon / Marantz / Polk Audio / Definitive Technology / Classe

Zwiedzający znajdą tutaj Galerię Sław złożoną z nowych produktów takich jak jubileuszowy Marantz KI Ruby, produkty nagrodzone w tegorocznej edycji nagród EISA, jak Denon AVCX8500H i Denon CEOL N10 oraz najnowsze, jeszcze niepokazywane nigdzie indziej urządzenia serii Delta, kanadyjskiej marki Classe.

Znajdą się tu również najnowsze produkty europejskich edycji Polk Audio serii E i Definitive Technology serii Demand i BP. Świętującą dynamiczny wzrost sprzedaży kategorię urządzeń kina domowego w postaci zaawansowanych zestawów soundbarów z bezprzewodowymi subwooferami reprezentować będą urządzenia Denon HEOS Home Cinema i Polk Audio serii MagniFi na samoobsługowych prezenterach.

Uzupełnieniem ekspozycji będą wygodne stanowiska odsłuchowe na kanapach prezentujące najnowsze słuchawki Denon z serii Wood Series – AH-D9200, 7200, 5200 i 1200.

Niekwestionowaną gwiazdą ekspozycji będzie gość specjalny, ambasador marki Marantz obchodzący w tym roku 40-lecie swojej współpracy z marką. Jego prezentacje muzyczne cieszą się co roku dużym zainteresowaniem. Także w tym roku gość będzie uczestniczył w serii pokazów sprzętowych zarówno w Loży Książęcej, jak i specjalnych, zamkniętych pokazach dostępnych wyłącznie na zaproszenia w Salonie Marantz na ul. Poznańskiej 24. Szczegółowy plan będzie dostępny na miejscu wystawy.

Marantz Ki Ruby

Marantz Ki Ruby

Sala 130, poziom 1 (East): Wilson

Sala 130 to królestwo własnej marki Horn Distribution – Wilson. W tym roku zwiedzający znajdą tu dynamiczną strefę kina domowego w konfiguracji pełnego systemu Dolby Atmos zbudowanej na bazie głośników Wilson serii Raptor. Na przybyłych będzie czekać studio gamingowe.

Kolumny Wilson Raptor

Kolumny Wilson Raptor

Sala 131, poziom 1 (East): Q Acoustics / QED

Głównymi aktorami w prezentacjach stereo będą jedne z najciekawszych konstrukcji głośnikowych brytyjskiej marki Q Acoustics, nagrodzone w tym roku nagrodą EISA - głośniki podłogowe QA 3050i.

Ekspozycja produktowa obejmie wszystkie z najnowszych produktów tej serii, a wszelkie połączenia kablowe zostaną złożone z produktów QED, marki należącej do tej samej grupy właścicielskiej, Armour Home. Wśród zaproszonych gości pojawi się też Brand Director Q Acoustics, p. Alex Munro, niekwestionowanie najlepszy specjalista od produktów tej marki, który w prezentacjach będzie dzielił się z zainteresowanymi tajnikami konstrukcyjnymi i będzie odpowiadał na pytania.

Q Acoustics QA 3050i

Q Acoustics QA 3050i

Sala 132, poziom 1 (East): Sonus faber / Audio Research

W sali 132 znajdą się wprowadzane właśnie do sprzedaży produkty Sonus faber – serie głośników Sonetto oraz subwooferów Gravis. Największe kolumny podłogowe serii - Sonetto VII - będą zasilane potężnym zestawem stereo bratniej dla Sonus fabera marki koncernu World Of Macintosh, Audio Research.

Seria Foundation złożona z lampowych urządzeń LS28, VT80 SE, DAC9 i CD6 będzie dowodzona będzie przez ambasadora marki Audio Research, p. Davida Gordona, który gościł na targach Audio Video Show już w zeszłym roku.

Kolumny Sonus faber Sonetto

Kolumny Sonus faber Sonetto

Sala 133, poziom 1 (East): Canton

Canton to uznana niemiecka marka głośników, przede wszystkim znana z tradycyjnych rozwiązań, od wielu jednak lat mocno rozwijająca swoje portfolio produktów bezprzewodowych. W tym roku główna prezentacja marki zostanie zbudowana wokół mocnych rozwiązań - głośników aktywnych Smart Vento 9 i Smart Vento 3. Odwiedzający zobaczą również wiele najnowszych urządzeń serii GLE, w tym także GLE BT oraz innych produktów poszukiwanych przez klientów.

Kolumny Canton Smart Vento 9

Kolumny Canton Smart Vento 9

Sale 135 i 136, poziom 1 (East): Dali

"The Magic Sound of Dali", czyli magiczny dźwięk Dali, to hasło przewodnie prezentacji w tych salach, stworzonych specjalnie do ukazania najnowszych koncepcji akustycznych marki. Dystrybutor zapowiada, że zaskoczy nas dźwiękiem, którego nikt się nie spodziewa z głośników, które dopiero poznamy.

Najnowsza seria Oberon stopniowo przejmuje pałeczkę po starszej serii Zensor, jak dotychczas najbardziej popularnej serii głośnikowej w Polsce. Największe z serii głośniki podłogowe, Oberon 7, zabłysną w jednym z dwóch grających setupów w sali 136, w prezentacjach muzycznych duńskich gości i p. Larsa Jørgensena, przedstawiciela marki. Drugi grający zestaw to uznany już i nagrodzony nagrodą EISA system bezprzewodowego audio - Dali Callisto.

Rodzina kolumn Dali Oberon

Rodzina kolumn Dali Oberon

Hall E5 – naprzeciwko sal 130-133 poziom 1 (East): B&O Play by Bang&Olufsen

Strefa otwarta, przeznaczona do ekspozycji mobilnych i bezprzewodowych głośników i słuchawek B&O Play by Bang&Olufsen. Podczas AVS zostaną zaprezentowane wszystkie najnowsze urządzenia, m.in. słuchawki Beoplay H9i oraz H8i z systemem aktywnej redukcji szumu czy najpiękniejsze głośniki przenośne stworzone przez znanych duńskich designerów, jak Beoplay A1, P2, M5 i wiele innych.

Dom Inteligentny 2018

Stoisko 16, poziom 0 (West): Netatmo

Horn Distribution jest dystrybutorem nie tylko urządzeń audio-video, lecz także nowoczesnych urządzeń Smart Home / Inteligentnego Domu. Zainteresowani tymi produktami mogą odwiedzić stoisko nowatorskiej marki Netatmo oferującej urządzenia smart dla domu w czterech kategoriach: Weather (stacje pogodowe), Security (ochrona i monitoring domu), Energy (zdalne zarządzanie ogrzewaniem), Air Care (monitoring jakości powietrza). Bądź na bieżąco z technologiami poprawiającymi jakość życia.

Źródło: Horn Distribution

HEGEL H590 w ofercie salonu Meloman

HEGEL H590 w ofercie salonu Meloman

H590 to nazwa nowego, topowego modelu wzmacniacza zintegrowanego marki Hegel. Wśród jego funkcjonalności są usługi jak Apple AirPlay® czy obsługa najwyższej jakości formatów, takich jak DSD. Urządzenie trafiło właśnie do oferty lubelskiego salonu audio-video Meloman.
Najnowsza seria kolumn Polk Audio Signature E w salonie Q21

Najnowsza seria kolumn Polk Audio Signature E w...

Salon Q21 z Pabianic poszerzył swoją ofertę o nową serię kolumn Polk Audio Signature E. Zaintersowani mogą wziąć udział w odsłuchach.
Spotkanie Audiofil III już w ostatni weekend października

Spotkanie Audiofil III już w ostatni weekend...

Przed nami trzecia dwudniowa prezentacja Audiofil. Odbędzie się we Wrocławiu już w najbliższy weekend, czyli w dniach 27-28 października. Wstęp - tradycyjnie - wolny.
Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Dodano: 22 październik 2018
Audio Video Show jak co roku zaprasza miłośników analogowego brzmienia i czarnych krążków do odwiedzenia największej w Polsce strefy winyli, tradycyjnie zlokalizowanej na PGE Narodowym. Początek...
Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Dodano: 15 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Miesiąc przed rozpoczęciem wydarzenia wiemy już, został pobity zeszłoroczny rekord liczby wystawców oraz wynajętej powierzchni. W...
Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Dodano: 10 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Jako gość specjalny pojawi się w tym roku Anna Maria Jopek.
Zobacz także
Audio - listopad 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze zajmujemy się sprzętem tak popularnym, jak słuchawki bezprzewodowe za kilkaset złotych (pięć modeli) i gramofony za tysiąc kilkaset (również piątka), ale na drugiej szali kładziemy test jubileuszowego, hi-endowego zestawu Marantza KI-Ruby, i parę ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Najciekawsze urządzenia audio na Audio Video Show 2018

Najciekawsze urządzenia audio na Audio Video Show 2018

Podczas tegorocznej wystawy Audio Video Show odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć i usłyszeć wiele znakomitych urządz...