Grupa Horn na Audio Video Show 2018 / Dom Inteligentny 2018

Podczas tegorocznej edycji Audio Video Show Horn Distribution wspólnie ze spółką Audio Video Design zaprezentuje się na Stadionie Narodowym. W tym roku zobaczymy urządzenia m.in. Denon, Marantz, Wilson czy Q Acoustics.

Dodano: 6 listopad 2018

W tym roku ekspozycja obejmie część poziomu 1 stadionu, począwszy od dużej Loży Książęcej i sześciu kolejnych, mniejszych sal: 130-133 i 135-136 oraz obszar holu przed nimi. Najbliższe nas wejście na stadion - wejście 1 East (brama 1, od strony Ronda Waszyngtona).

Loża Książęca, poziom 1 (East): Denon / Marantz / Polk Audio / Definitive Technology / Classe

Zwiedzający znajdą tutaj Galerię Sław złożoną z nowych produktów takich jak jubileuszowy Marantz KI Ruby, produkty nagrodzone w tegorocznej edycji nagród EISA, jak Denon AVCX8500H i Denon CEOL N10 oraz najnowsze, jeszcze niepokazywane nigdzie indziej urządzenia serii Delta, kanadyjskiej marki Classe.

Znajdą się tu również najnowsze produkty europejskich edycji Polk Audio serii E i Definitive Technology serii Demand i BP. Świętującą dynamiczny wzrost sprzedaży kategorię urządzeń kina domowego w postaci zaawansowanych zestawów soundbarów z bezprzewodowymi subwooferami reprezentować będą urządzenia Denon HEOS Home Cinema i Polk Audio serii MagniFi na samoobsługowych prezenterach.

Uzupełnieniem ekspozycji będą wygodne stanowiska odsłuchowe na kanapach prezentujące najnowsze słuchawki Denon z serii Wood Series – AH-D9200, 7200, 5200 i 1200.

Niekwestionowaną gwiazdą ekspozycji będzie gość specjalny, ambasador marki Marantz obchodzący w tym roku 40-lecie swojej współpracy z marką. Jego prezentacje muzyczne cieszą się co roku dużym zainteresowaniem. Także w tym roku gość będzie uczestniczył w serii pokazów sprzętowych zarówno w Loży Książęcej, jak i specjalnych, zamkniętych pokazach dostępnych wyłącznie na zaproszenia w Salonie Marantz na ul. Poznańskiej 24. Szczegółowy plan będzie dostępny na miejscu wystawy.

Marantz Ki Ruby

Marantz Ki Ruby

Sala 130, poziom 1 (East): Wilson

Sala 130 to królestwo własnej marki Horn Distribution – Wilson. W tym roku zwiedzający znajdą tu dynamiczną strefę kina domowego w konfiguracji pełnego systemu Dolby Atmos zbudowanej na bazie głośników Wilson serii Raptor. Na przybyłych będzie czekać studio gamingowe.

Kolumny Wilson Raptor

Kolumny Wilson Raptor

Sala 131, poziom 1 (East): Q Acoustics / QED

Głównymi aktorami w prezentacjach stereo będą jedne z najciekawszych konstrukcji głośnikowych brytyjskiej marki Q Acoustics, nagrodzone w tym roku nagrodą EISA - głośniki podłogowe QA 3050i.

Ekspozycja produktowa obejmie wszystkie z najnowszych produktów tej serii, a wszelkie połączenia kablowe zostaną złożone z produktów QED, marki należącej do tej samej grupy właścicielskiej, Armour Home. Wśród zaproszonych gości pojawi się też Brand Director Q Acoustics, p. Alex Munro, niekwestionowanie najlepszy specjalista od produktów tej marki, który w prezentacjach będzie dzielił się z zainteresowanymi tajnikami konstrukcyjnymi i będzie odpowiadał na pytania.

Q Acoustics QA 3050i

Q Acoustics QA 3050i

Sala 132, poziom 1 (East): Sonus faber / Audio Research

W sali 132 znajdą się wprowadzane właśnie do sprzedaży produkty Sonus faber – serie głośników Sonetto oraz subwooferów Gravis. Największe kolumny podłogowe serii - Sonetto VII - będą zasilane potężnym zestawem stereo bratniej dla Sonus fabera marki koncernu World Of Macintosh, Audio Research.

Seria Foundation złożona z lampowych urządzeń LS28, VT80 SE, DAC9 i CD6 będzie dowodzona będzie przez ambasadora marki Audio Research, p. Davida Gordona, który gościł na targach Audio Video Show już w zeszłym roku.

Kolumny Sonus faber Sonetto

Kolumny Sonus faber Sonetto

Sala 133, poziom 1 (East): Canton

Canton to uznana niemiecka marka głośników, przede wszystkim znana z tradycyjnych rozwiązań, od wielu jednak lat mocno rozwijająca swoje portfolio produktów bezprzewodowych. W tym roku główna prezentacja marki zostanie zbudowana wokół mocnych rozwiązań - głośników aktywnych Smart Vento 9 i Smart Vento 3. Odwiedzający zobaczą również wiele najnowszych urządzeń serii GLE, w tym także GLE BT oraz innych produktów poszukiwanych przez klientów.

Kolumny Canton Smart Vento 9

Kolumny Canton Smart Vento 9

Sale 135 i 136, poziom 1 (East): Dali

"The Magic Sound of Dali", czyli magiczny dźwięk Dali, to hasło przewodnie prezentacji w tych salach, stworzonych specjalnie do ukazania najnowszych koncepcji akustycznych marki. Dystrybutor zapowiada, że zaskoczy nas dźwiękiem, którego nikt się nie spodziewa z głośników, które dopiero poznamy.

Najnowsza seria Oberon stopniowo przejmuje pałeczkę po starszej serii Zensor, jak dotychczas najbardziej popularnej serii głośnikowej w Polsce. Największe z serii głośniki podłogowe, Oberon 7, zabłysną w jednym z dwóch grających setupów w sali 136, w prezentacjach muzycznych duńskich gości i p. Larsa Jørgensena, przedstawiciela marki. Drugi grający zestaw to uznany już i nagrodzony nagrodą EISA system bezprzewodowego audio - Dali Callisto.

Rodzina kolumn Dali Oberon

Rodzina kolumn Dali Oberon

Hall E5 – naprzeciwko sal 130-133 poziom 1 (East): B&O Play by Bang&Olufsen

Strefa otwarta, przeznaczona do ekspozycji mobilnych i bezprzewodowych głośników i słuchawek B&O Play by Bang&Olufsen. Podczas AVS zostaną zaprezentowane wszystkie najnowsze urządzenia, m.in. słuchawki Beoplay H9i oraz H8i z systemem aktywnej redukcji szumu czy najpiękniejsze głośniki przenośne stworzone przez znanych duńskich designerów, jak Beoplay A1, P2, M5 i wiele innych.

Dom Inteligentny 2018

Stoisko 16, poziom 0 (West): Netatmo

Horn Distribution jest dystrybutorem nie tylko urządzeń audio-video, lecz także nowoczesnych urządzeń Smart Home / Inteligentnego Domu. Zainteresowani tymi produktami mogą odwiedzić stoisko nowatorskiej marki Netatmo oferującej urządzenia smart dla domu w czterech kategoriach: Weather (stacje pogodowe), Security (ochrona i monitoring domu), Energy (zdalne zarządzanie ogrzewaniem), Air Care (monitoring jakości powietrza). Bądź na bieżąco z technologiami poprawiającymi jakość życia.

Źródło: Horn Distribution

Zniżki na kolumny głośnikowe w salonie Meloman

Zniżki na kolumny głośnikowe w salonie Meloman

Lubelski salon audio-video Meloman ma na swojej stronie internetowej długą listę urządzeń, które możemy kupić taniej. Wśród nich znajduje się 10 modeli kolumn głośnikowych.
Kolumny Dynavoice Definition DF-8 taniej w Audio System

Kolumny Dynavoice Definition DF-8 taniej w Audio...

Definition DF-8 to kolumny podłogowe, największe w serii. Audio System oferuje je teraz w cenie 3300 zł, o 1000 zł taniej niż dotychczas.
Odsłuchy kolumn Audiovector QR5 w salonie Q21

Odsłuchy kolumn Audiovector QR5 w salonie Q21

Salon Q21 z Pabianic czeka na dostawę kolumn Audiovector QR5, zaplanowaną na drugą połowę stycznia. Jednocześnie planuje już odsłuchy, na które zaprasza wszystkich zainteresowanych najnowszym dziełem duńskiego producenta.
Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Dodano: 12 grudzień 2018
Od 3 grudnia Trimex jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów marki Davis Acoustics. W ofercie firmy znajdują się kolumny z serii Dream, Héritage, Coubert, 30, Balthus, Discover i serii...
Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Dodano: 15 listopad 2018
Tonsil, polski producent nagłośnienia, przejął markę Sounddeco. Dzieki temu uzupełni ofertę, co pozwoli mu na ekspansję na rynku krajowym, a przede wszystkim zagranicznym. Po raz pierwszy oficjalna...
Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Dodano: 15 listopad 2018
W Białymstoku rozpoczął działalność nowy salon Top Hi-Fi & Video Design. To już 15. sklep tej ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-video. Zlokalizowany przy ul. Jurowieckiej 19...
Zobacz także
Audio - styczeń 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Testem pięciu kolumn w cenie 3400 zł (za parę) rozpoczynamy trzyodcinkowy cykl - za miesiąc pięć konstrukcji nieco droższych (3600-3900 zł), ale wciąż wolnostojących, a za dwa miesiące - pięć podstawkowych, w tym samym zakresie ceny. Warto zebrać komplet informacji, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Telewizory Samsung OLED 8K

Telewizory Samsung OLED 8K

Nowy telewizor Samsunga oferuje obraz w jakości 8K, który uzyskano dzięki wykorzystaniu licznych technologii i rozwiązań...