Paradigm i Martin Logan na Audio Video Show 2018

Podczas wystawy Audio Video Show nie mogłoby zabraknąć najnowszych kolumn Paradigm. W tym roku w Warszawie zadebiutuje model Premier 800F, zaprojektowany i wykonany (jak wszystkie kolumny z tej serii) od A do Z w nowoczesnej fabryce w Kanadzie. Towarzyszyć im będzie elektronika marki Anthem przedwzmacniacz i końcówka mocy STR.

Dodano: 8 listopad 2018

Propozycja dystrybutora marki na tym się jednak nie kończy. Polpak zamierza zaprezentować również serię Monitor SE, czyli nową specjalną edycję popularnych kolumn. Nie zabraknie też czegoś dla miłośników mocnych basów - w ofercie znalazły się nowe subwoofery Defiance - jest ich aż sześć pogrupowanych w dwóch seriach: X oraz V. I tak jak w ubiegłym roku, tak i w tym będziemy mogli posłuchać, jak grają kolumny z serii Persona, których premiera była jedną z najgłośniejszych w ostatnich latach.

Fani kolumn elektrostatycznych z pewnością na dłużej zatrzymają się przed propozycjami marki Martin Logan, m.in. kolumnami Motion 60XT. XT oznacza "ekstremalny" i nie bez powodu. Kolumny Motion 60XT grają głośniej, głębiej i z niezachwianą dokładnością. Warto będzie zwrócić także uwagę na najnowszą serię subwooferów Dynamo.

Czytaj również testy kolumn Martin Logan

Każdy z grających systemów będzie wymagał perfekcyjnego okablowania - zadba o to legendarna marka XLO z USA.

Dystrybutor nie zapomina o miłośnikach produktów instalacyjnych - jak zapowiada, przygotuje zestawy głośników Martin Logan i Paradigm, które pozwolą poznać przekrój ofert.

Czytaj również testy kolumn Paradigm

Paradigm Premier 800F

Paradigm Premier 800F

Źródło: Polpak

HEGEL H590 w ofercie salonu Meloman

HEGEL H590 w ofercie salonu Meloman

H590 to nazwa nowego, topowego modelu wzmacniacza zintegrowanego marki Hegel. Wśród jego funkcjonalności są usługi jak Apple AirPlay® czy obsługa najwyższej jakości formatów, takich jak DSD. Urządzenie trafiło właśnie do oferty lubelskiego salonu audio-video Meloman.
Najnowsza seria kolumn Polk Audio Signature E w salonie Q21

Najnowsza seria kolumn Polk Audio Signature E w...

Salon Q21 z Pabianic poszerzył swoją ofertę o nową serię kolumn Polk Audio Signature E. Zaintersowani mogą wziąć udział w odsłuchach.
Spotkanie Audiofil III już w ostatni weekend października

Spotkanie Audiofil III już w ostatni weekend...

Przed nami trzecia dwudniowa prezentacja Audiofil. Odbędzie się we Wrocławiu już w najbliższy weekend, czyli w dniach 27-28 października. Wstęp - tradycyjnie - wolny.
Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Dodano: 22 październik 2018
Audio Video Show jak co roku zaprasza miłośników analogowego brzmienia i czarnych krążków do odwiedzenia największej w Polsce strefy winyli, tradycyjnie zlokalizowanej na PGE Narodowym. Początek...
Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Dodano: 15 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Miesiąc przed rozpoczęciem wydarzenia wiemy już, został pobity zeszłoroczny rekord liczby wystawców oraz wynajętej powierzchni. W...
Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Dodano: 10 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Jako gość specjalny pojawi się w tym roku Anna Maria Jopek.
Zobacz także
Audio - listopad 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze zajmujemy się sprzętem tak popularnym, jak słuchawki bezprzewodowe za kilkaset złotych (pięć modeli) i gramofony za tysiąc kilkaset (również piątka), ale na drugiej szali kładziemy test jubileuszowego, hi-endowego zestawu Marantza KI-Ruby, i parę ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Najciekawsze urządzenia audio na Audio Video Show 2018

Najciekawsze urządzenia audio na Audio Video Show 2018

Podczas tegorocznej wystawy Audio Video Show odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć i usłyszeć wiele znakomitych urządz...