Audio Forum - Nowy specjalistyczny salon audio-video w Warszawie

07 marca 2019 Branżowe

Na ulicy Poznańskiej 24 otworzył się właśnie nowy salon specjalistycznej sprzedaży sprzętu audiovideo, akcesoriów i wiedzy eksperckiej - Audio Forum.

Może Cię zainteresować

Audio Forum Warszawa jest drugim tego typu, wysokiej klasy salonem marki otwartym w europejskiej stolicy w ścisłym centrum tętniącej życiem metropolii. Pierwszy powstał w Berlinie i mieści się pod adresem Kurfürstendamm 150/Nestorstraße 56, w bezpośredniej bliskości jednej z głównych ulic stolicy Niemiec, Kurfürstendamm, popularnie zwanej Ku'Damm.

Audio Forum Berlin to ciesząca się uznaniem mocna marka na wymagającym i dojrzałym rynku niemieckim, działająca z powodzeniem od 1978 roku, czyli już niemal 41 lat. Wspiera wymagających klientów w doborze szerokiego zakresu produktów światowych marek hi-fi oraz hi-end oraz oferuje wiedzę ekspercką w dziedzinie ich zastosowań i instalacji oraz profesjonalny serwis i konserwację.

Marka Audio Forum należy od 2017 roku do Grupy Horn, w której znajdują się, powstały w 1991 roku Horn Distribution S.A. i między innymi Audio Video Design Sp. z o.o., będący operatorem 10 prestiżowych salonów detalicznych Denon Store w najlepszych centrach handlowych Polski oraz 3 w europejskich stolicach: Czech, Węgier i Litwy.

Salon Audio Forum Warszawa

Na bazie ponad 41 lat doświadczeń z rynku niemieckiego oraz ponad 28 lat doświadczeń funkcjonowania na rynku polskim oraz innych rynkach, na których działa Grupa Horn, Audio Forum stanowi kolejny etap rozwoju działalności, platformę poszukiwań nowych koncepcji sprzedaży, możliwość rozbudowy międzynarodowego zaplecza dostawców i dalszej ekspansji europejskiej.

W ofercie nowego salonu znajdują się marki klasy hi-fi i hi-end, m.in. (w kolejności alfabetycznej) Atlas, Focal, Marantz, Micromega, Naim, Sonus faber i wiele innych.

Salon Audio Forum Warszawa mieści się pod adresem ul. Poznańska 24 i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 19:00, a w soboty od 11:00 do 15:00.

Więcej na www.audio-forum.pl

Newsletter image
NEWSLETTER
Subskrybuj,
pobierz e-wydanie AUDIO,
bądź na bieżąco
Close icon
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, otrzymasz PDF
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta styczeń 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista listopad - grudzień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio grudzień 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio grudzień 2020

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu