Dystrybutor sprzętu JBL przekazuje 10 000 przyłbic ochronnych do walki z koronawirusem

07 kwietnia 2020 Branżowe

Wśród wielu niepozwalających czasem spokojnie zasnąć informacji, jakie docierają do nas z mediów, czasem ciężko przebić się tą pozytywną. My taką mamy - dystrybutor sprzętu JBL w Polsce przekaże śląskim szpitalom łącznie 10 000 przyłbic ochronnych.

Może Cię zainteresować

Firma, której siedziba znajduje się w Katowicach, postanowiła wesprzeć placówki zdrowotne swojego regionu pod hasłem #JBLpomaga. – Z podjętych przez nas rozmów z różnymi szpitalami, w tym między innymi ze Szpitalem Miejskim w Rudzie Śląskiej, Wielospecjalistycznym Szpitalem Powiatowym w Tarnowskich Górach, Górnośląskim Centrum Medycznym Szpital w Ochojcu czy Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym nr 4 w Bytomiu wynika, że zapotrzebowanie jest wielkie, a każda pomoc na wagę złota. Cieszymy się zatem, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni będziemy mieli okazję partiami przekazywać przyłbice ochronne poszczególnym placówkom – mówią pracownicy firmy Suport, polskiego dystrybutora produktów JBL. 

Przyłbice ochronne

Przyłbice ochronne są używane są przez lekarzy w kontaktach z pacjentami. Minimalizują ryzyko zakażenia się infekcjami przenoszonymi drogą kropelkową, w tym również koronawirusem. Wartość  tych przekazanych przez Suport to aż 100 000 zł

Śląska akcja #JBLpomaga to oddolna inicjatywa mająca na celu wsparcie tych, którzy walczą z epidemią na pierwszej linii frontu. Dla zaangażowanych w akcję najważniejsze jest, że podjęte działania ułatwią pracę lekarzom i całemu personelowi medycznemu poszczególnych placówek.

Na oficjalnym fanpage’u JBL w Polsce będzie można śledzić, gdzie dociera pomoc w ramach akcji #JBLpomaga. To z pewnością kropla w morzu potrzeb, ale każde pozytywne działanie w obecnych czasach ma znaczenie.

Źródło: Suport

Newsletter image
NEWSLETTER
Subskrybuj,
pobierz e-wydanie AUDIO,
bądź na bieżąco
Close icon
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, otrzymasz PDF
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta styczeń 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista listopad - grudzień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio grudzień 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio grudzień 2020

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu