Rumunia wśród krajów obszaru dystrybucyjnego Grupy Horn

01 kwietnia 2021 Branżowe

Horn Distribution S.A. rozpoczyna działalność dystrybucyjną i detaliczną w Rumunii za pośrednictwem własnej lokalnej organizacji Horn Distribution RO S.R.L. Za kilka miesięcy w Bukareszcie otworzy stacjonarny sklep wzorcowy sieci detalicznej Audio-Forum.

Horn Distribution S.A., międzynarodowa firma dystrybucyjna oferująca markowe urządzenia i akcesoria audio-video do użytku domowego i montażu w samochodach, ale też inne produkty dla nowoczesnego stylu życia z kategorii domu inteligentnego i gamingu.

Horn Distribution S.A., obchodząca w tym roku jubileusz swojego 30-lecia, jest trzonem grupy powiązanych firm działających aktywnie w Polsce (tu mieści się siedziba firmy) i na 12 innych rynkach europejskich.

W naszym kraju grupa ta obejmuje również firmę dystrybucyjną FNCE S.A. o pokrewnym zakresie działania oraz Audio Video Design Sp. z o.o., operatora dwóch sieci sklepów detalicznych audio-video, Denon Store oraz Audio-Forum.

Zespoły współpracowników w siostrzanych spółkach Grupy Horn rozwijają działalność dystrybucyjną i detaliczną na Węgrzech, Litwie, w Czechach, Szwajcarii, Niemczech oraz od bieżącego roku również w Rumunii i Holandii.

W Rumunii Horn będzie oferować urządzenia uznanych marek kategorii audio-video, jak Denon, Marantz, Polk, Definitive Technology, Classe, Focal, Naim, Jays i Wilson oraz smart home jak Netatmo.

Pełna oferta jest już dostępna w języku rumuńskim na internetowej stronie firmy - www.ro.horn.eu - wraz z pełnymi opisami poszczególnych marek, ich produktów oraz cenami referencyjnymi na tamtejszy rynek. Strona internetowa sklepu Audio Forum jest także dostępna: www.ro.audioforum.eu.

Na lokalnym rynku rumuńskim do współpracy z firmą Horn weszły specjalistyczne sklepy audio-video i internetowe, instalatorów sprzętu AV, jak i sieci handlowe.

Źródło: Horn Distribution

Może Cię zainteresować
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta listopad 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio grudzień 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu