Audio Klan dystrybutorem marki Loewe

06 maja 2021 Branżowe

Niemiecki Loewe powraca z nową gamą wysokiej jakości telewizorów, a do tego na terenie naszego kraju ma nowego dystrybutora. Została nim firma Audio Klan, której portfolio rośnie z roku na rok.

Dzięki temu już od początku maja br. niemieckie produkty będą szeroko dostępne w całej Polsce w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design. Niebawem poznamy więc niedawno wprowadzone do sprzedaży modele, takie jak Loewe bild v i bild s oraz towarzyszącą produktom Loewe aplikację "my Loewe".

Loewe Technology wznowiła działalność na początku 2020 r. i od razu ruszyła z produkcją telewizorów. Jesienią 2020 r. odbyło się Loewe Experience Tour. Pomimo trudnych okoliczności, Loewe zaprezentowało nowe produkty mediom i swoim partnerom handlowym. W ten sposób niemiecka marka odzyskała zaufanie wśród licznego grona swoich wieloletnich partnerów, dzięki czemu powstała silna sieć sprzedaży i dystrybucji.

Oprócz licznych partnerów detalicznych w Niemczech, Loewe sukcesywnie rozwija współpracę ze strategicznymi partnerami w całej Europie. Na polskim rynku oficjalnym dystrybutorem urządzeń marki Loewe została firma Audio Klan.

"Audio Klan jako wiodący dystrybutor produktów audio poszukiwał partnera, który zaoferuje klientom w Polsce dostęp do całego ekosystemu najwyższej jakości produktów audio i wideo. Marka Loewe idealnie spełnia te wymagania, kontynuując tradycję tworzenia unikatowych i innowacyjnych konstrukcji.

Legendarna już jakość i stylistyka produktów, którą zapewnia produkcja w Niemczech z zachowaniem najwyższych standardów technologicznych w połączeniu z profesjonalnym serwisem realizowanym przez oddział Loewe w Polsce gwarantują pełną satysfakcję z produktów.

Potwierdzeniem tego jest zdobycie przez produkty marki Loewe aż 10 nagród iF Design oraz sześciu Red Dot Awards w 2021 r." – wyjaśnia Rafał Placzyński, product manager marki Loewe w firmie Audio Klan.

Źródło: Audio Klan

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta lipiec 2022

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio lipiec - sierpień 2022

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu