Top Hi-Fi & Video Design otwiera salon w Częstochowie

27 maja 2021 Branżowe

Top Hi-Fi & Video Design gęstą siecią salonów oplata Polskę, tym razem nowy punkt został dziś otwarty w Częstochowie. I jest już 19 salonem, jaki działa pod tym, znanym już wszystkim audiofilom, szyldem.

Na klientów czeka bogata oferta urządzeń hi-fi, high-end, kina domowego i nowych mediów. W ciągłej sprzedaży znajdują się liczne modele z niemal każdej kategorii cenowej i produktowej - od kolumn głośnikowych, przez wzmacniacze i źródła dźwięku, aż do wszelkiego rodzaju akcesoriów niezbędnych do skompletowania nawet najwyższej klasy systemu stereo lub kina domowego.

Do dyspozycji klientów jest specjalnie zaprojektowana sala odsłuchowa, w której można przetestować m.in. telewizory marki Loewe oraz system kina domowego Dolby Atmos w zabudowie złożonej z głośników instalacyjnych Bowers&Wilkins.

Lokalizacja i godziny otwarcia

Salon jest zlokalizowany przy ul. Sobieskiego 2. w pobliżu dworca kolejowego i w bezpośrednim sąsiedztwie dworca autobusowego, zaledwie kilkaset metrów od centrum miasta. Do dyspozycji zmotoryzowanych jest bezpłatny parking położony z boku budynku.

Salon zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, a w soboty od 10:00 do 14:00. Z konsultantami salonu można także skontaktować się telefonicznie pod numerem 34 355 48 68 oraz mailowo pod adresem czestochowa@tophifi.pl.

Salon Top Hi-Fi & Video Design obsługuje odbiory internetowe i przyjmuje zgłoszenia serwisowe. Ponadto klienci mogą umawiać się na odsłuchy sprzętu - w tym celu można skorzystać z opcji rezerwacji miejsca w sali odsłuchowej.

Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2022

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio czerwiec 2022

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu