Produkty marki Bang & Olufsen od teraz w portfolio salonów Top Hi-Fi & Video Design

17 czerwca 2021 Branżowe

ASBIS Poland, spółka zależna ASBIS Enterprises Plc, podpisał umowę partnerską z firmą Audio Klan o współpracy w zakresie sprzedaży produktów marki Bang & Olufsen w Polsce.

ASBIS Enterprises jest partnerem dystrybucyjnym Bang & Olufsen w Europie Środkowo-Wschodniej oraz krajach Wspólnoty Niepodległych Państw (z wyłączeniem Rosji) od maja 2020 roku.

Na mocy umowy zawartej pomiędzy ASBIS Enterprises i firmą Audio Klan produkty Bang & Olufsen będą teraz dostępne zarówno w salonach Top Hi-Fi & Video Design, jak i w sklepie internetowym www.tophifi.pl. Dodatkowo w wybranych salonach Top Hi-Fi & Video Design powstaną specjalne strefy poświęcone produktom duńskiej marki.

Audio Klan jest jednym z najprężniej działających dystrybutorów urządzeń AV na polskim rynku i operatorem największej ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design.

Bang & Olufsen Beolab 28

Całą sieć tworzy 19 nowoczesnych salonów zlokalizowanych w 14 miastach Polski. Od ponad 25 lat firma dostarcza najlepsze jakościowo i funkcjonalnie rozwiązania obejmujące nowe technologie, zaawansowane systemy stereo i kina domowego oraz najwyższej klasy urządzenia high-end.

"Audio Klan i prowadzone przez nas salony Top Hi-Fi & Video Design od początku kładły główny nacisk na wysoką jakość brzmienia. Oferta Bang & Olufsen wpisuje się w naszą strategię rozbudowywania portfela produktów o najlepsze światowe marki. Dlatego bardzo nas cieszy podpisana umowa partnerska z ASBIS Poland na sprzedaż produktów Bang & Olufsen w Polsce. Jest ona naturalnym uzupełnieniem naszej oferty sprzedażowej. Jestem przekonany, że nasi klienci również docenią nową markę, którą właśnie wprowadzamy do sprzedaży w salonach Top Hi-Fi & Video Design" - powiedział Hubert Wiśniewski, Head of Retail w Audio Klan.

Źródło: Audio Klan

Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2022

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio czerwiec 2022

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu