Top Hi-Fi & Video Design otwiera salon w Gdańsku

14 lutego 2022 Branżowe

Top Hi-Fi & Video Design sukcesywnie rozwija sieć salonów sprzedaży. W piątek 11 lutego 2022 r. na mapie Polski pojawiła się kolejna placówka sygnowana logo firmy - tym razem w Gdańsku.

Salon znajduje się na terenie kompleksu Garnizon, przy ul. Bolesława Leśmiana 5/63, a więc w bliskim sąsiedztwie Galerii Bałtyckiej. Jest to kolejny – po sopockim – salon Top Hi-Fi & Video Design w Trójmieście, a jednocześnie już dwudziesty w całej Polsce.

Na klientów Top Hi-Fi & Video Design czekają rozmaite urządzenia, zróżnicowane zarówno pod względem ceny, jak i funkcjonalności – od akcesoriów, kompaktowych głośników przenośnych i słuchawek, po zaawansowane komponenty audio do systemów stereo hi-fi i hi-end oraz kina domowego.

Dostępne są również wyjątkowe ekspozycje sprzętu, m.in. urządzeń do systemów multiroom takich marek, jak Yamaha (MusicCast), Bluesound i NAD (BluOS) czy Bowers & Wilkins (seria Formation). Nie zabrakło także strefy słuchawek, pozwalającej na przetestowanie modeli różnych marek, w tym m.in. Audio-Technica, Audeze czy House of Marley.

 

Specjalne ekspozycje w salonie poświęcono telewizorom klasy premium firmy Loewe, uchwytom do TV firmy Vogel’s, a także urządzeniom marek Bang & Olufsen i Devialet.

W salonie Top Hi-Fi & Video Design do dyspozycji klientów jest także profesjonalna sala odsłuchowa. Na wizytę i odsłuchy można umówić się wcześniej telefonicznie, co pozwoli dpowiednio przygotować i skonfigurować zestaw sprzętu do testów, zgodnie z preferencjami klienta.

Godziny otwarcia:

Pn.-czw.: 10.00 - 18.00
Pt.: 11.00 - 19.00
Sb.: 10.00 - 14.00

Kontakt

Nr tel.: (58) 719 91 09
e-mail: gdansk@tophifi.pl

W godzinach pracy salonu można również odebrać osobiście sprzęt zakupiony za pośrednictwem strony internetowej tophifi.pl.

Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2022

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio czerwiec 2022

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu