Audio Forum już 13 lipca otwiera salon we Wrocławiu

08 lipca 2024 Branżowe

W najbliższą sobotę 13 lipca na mapie Polski, a konkretnie we Wrocławiu, pojawi się nowy specjalistyczny salon audio-wideo - kolejny z sieci specjalistycznych salonów, tym razem pod szyldem Audio Forum.

Miłośnicy dobrego dźwięku i obrazu z będą mieli możliwość posłuchania, obejrzenia i zakupu urządzeń czołowych marek w doskonale przygotowanym technicznie i merytorycznie miejscu, pod poniższym adresem:

ul. Braniborska 75, 53-680
tel. 519 547 879
wroclaw@audioforum.eu
pon.-pt.: 11:00-19:00
sob.: 11:00-15:00 (w dniu otwarcia do godz. 19:00)

Nowy salon ma 170 m2 powierzchni ekspozycyjnej. Znajduje się w nim również sala prezentacyjno-odsłuchowa, w której specjalnie przystosowanym akustycznie środowisku można przetestować i dobrać potrzebne komponenty sprzętowe przy aktywnym doradztwie specjalistów.

W związku z otwarciem placówki przygotowano atrakcyjne oferty specjalne (-15% na wybrane produkty) i konkursy. Tego dnia odbędą się prezentacje systemów, w których zagrają kolumny głośnikowe Sonus faber Stradivari G2, a także sportowych samochodów McLaren.

Audio Forum Wrocław

W portfolio salonu znajdują się urządzenia najbardziej cenionych marek z segmentu audio-wideo, takich jak: Denon, Marantz, Dali, Naim, Focal, Sonos, Bang & Olufsen, Sonus faber, QED, InAkustik, ale też nowoczesnych marek z zakresu Smart Home, np. Netatmo i Eufy.

Oferta obejmuje również urządzenia i akcesoria potrzebne do zastosowań instalacyjnych (Custom Install) wraz z towarzyszącymi usługami montażowymi i pełnym doradztwem obejmującym współpracę z architektami.

Salon jest wspierany przez sklep internetowy www.salonydenon.pl, który oferuje możliwość m.in. wygodnego odbioru zamówionych produktów w salonie stacjonarnym.

Źródło: materiały prasowe

 

 

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2024

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio czerwiec 2024

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu