Salon Q21 z Pabianic poszukuje pracownika. Praca od zaraz

08 sierpnia 2024 Branżowe

Salon audio-video Q21 z Pabianic poszukuje osoby na stanowisko łączące pracę redakcyjną z działaniami marketingowymi. Oferuje umowę o pracę - od zaraz.

Zakres obowiązków

• Wprowadzanie produktów do sklepu internetowego oraz platform sprzedażowych (Allegro, Amazon, OLX, Empik, Erli)
• Aktualizacja dostępności produktów
• Przygotowywanie unikalnych opisów produktów branży audio
• Prosta edycja zdjęć zgodna z wymaganiami sklepu internetowego oraz platform sprzedażowych
• Przygotowywanie kompletnych materiałów marketingowych dotyczących produktów audio oraz wydarzeń do publikacji w magazynach internetowych, w prasie oraz na forach i grupach audio
• Przygotowywanie postów do publikacji w mediach społecznościowych
• Analiza i obsługa platformy Ceneo (ustawianie promocji)
• Podstawowa obsługa Google adwords

Wymagania

• Doświadczenie w copywritingu
• Znajomość branży audio
• "Lekkie pióro" oraz doświadczenie w profesjonalnym lub amatorskim pisaniu treści
• Dbałość o szczegóły, duża skrupulatność w redagowaniu tekstów
• Znajomość pakietu MS Office
• Dobra znajomość obsługi platformy Allegro
• Miłe widziana znajomość platformy Ceneo, Amazon, OLX, Empik, Erli
• Znajomość mediów społecznościowych
• Podstawowa znajomość obsługi programów graficznych
• Miłe widziana dobra znajomość w piśmie języka angielskiego

Więcej informacji na www.pracuj.pl

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2024

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Audio wrzesień 2024

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu