Zestaw do czyszczenia winyli i igły gramofonowej przy zakupach w Hifistation

02 lipca 2019 Promocje i prezentacje

Okazja cenowa w krakowskim salonie Hifistation - kupując gramofon 1-Xpression Carbon z wkładką Ortofon 2M-RED, otrzymamy zestaw do czyszczenia i pielęgnacji płyt winylowych oraz igły gramofonowej firmy Simply Analog za 1 zł (wartość zestawu to 249 zł).

1-Xpression Carbon Classic to 6 generacja klasycznego już modelu Pro-Ject 1, który został po raz pierwszy zaprezentowany w 1991 roku. Żadna inna koncepcja gramofonu "entry-level" nie jest bardziej audiofilska niż obecna wersja 1-Xpressiona, która zawiera ramię z plecionki włókien węglowych z technologią spin-off EVO. Innowacyjny projekt układu zawieszenia ramienia oferuje efektywne tłumienie rezonansów przeciwwagi, co umożliwia najlepszą wydajność dla każdej wkładki gramofonowej.

Czytaj również testy gramofonów Pro-Ject

1-Xpression Carbon Classic

Napęd paskowy z silnikiem AC o niskim poziomie zakłóceń ma wbudowany wewnętrzny generator (tak jak w Speed Box S) dla najwyższej stabilności obrotów. Łożysko talerza (o średnicy 30cm) wykonane ze stali nierdzewnej jest osadzone w tulei z brązu z wkładem z Teflonu. Baza gramofonu z MDFu stoi na trzech nóżkach z absorberem TPE.

Simply Analog to grecki producent akcesoriów gramofonowych bardzo wysokiej jakości za nieduże pieniądze. W oferowanym w promocji zestawie znajdują się: drewniana szczotka welwetowa, antystatyczna drewniana szczotka w 80% z naturalnego włosia koziego, płyn do czyszczenia igły 30 ml, ściereczka z mikrofibry 15 cm x 18 cm oraz płyn do czyszczenia płyt winylowych 80 ml.

Źródło: Hi-Fi Station

Live Sound & Installation luty 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta luty 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista luty 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio luty 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio luty 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu