Mark Levinson, Audiovector i...The Beatles - odsłuchy w salonie HTaudio

14 października 2019 Promocje i prezentacje

W  sobotę 26 października w salonie HTaudio w Poznaniu będziemy mogli posłuchać premierowego wydania płyty CD "Abbey Road" The Beatles z 2019 roku i porównać je z oryginalnym wydaniem na płycie winylowej z 1969 roku.

Odsłuchy zostaną przeprowadzone na najnowszym wzmacniaczu Mark Levinson 5805 oraz kolumnach R3 Signature firmy Audiovector, natomiast płyta winylowa zagra na referencyjnym gramofonie Pro-Ject Xtension 10 Evolution. Organizatorzy zachęcają do przyniesienia swoich zarówno srebrnych, jak i czarnych krążków.

Odsłuchy odbędą się w salonie HTaudio (ul. Namysłowska 17/19). W każdym może uczestniczyć około 12 osób. Każdy rozpoczyna się o pełnej godzinie: 11:00, 12:00 lub 13:00.

Zainteresowani są proszeni o wcześniejsze zgłoszenie udziału (z podaniem godziny) na adres: marketing@htaudio.pl. Każdy uczestnik, który wypełni ankietę i opisze wrażenia z odsłuchu, otrzyma wybraną przez siebie płytę CD z dzieł wszystkich Bacha.

***

Mark Levinson No 5802

Wzmacniacz Mark Levinson No 5802 jest kwintesencją kilkudziesięciu lat najlepszej inżynierii audio. Sekcja wzmocnienia napięciowego ma tu topologię zaadaptowaną z legendarnej końcówki mocy No 534. Wyśmienite materiały, staranne wykończenie i charakterystyczny design to znaki firmowe wszystkich urządzeń firmy Mark Levinson.

Wzmacniacz Mark Levinson  No 5802 oferuje brzmienie "dynamiczne, dokładne, przejrzyste, różnicujące nagrania, bez własnej improwizacji i bez przejaskrawień. Mocny, niski i konturowy bas do dyspozycji każdego nagrania, które tego wymaga, wysokie tony selektywne i poukładane. Siła i kontrola, chłodny obiektywizm zdolny jednak przekazać pełne spektrum muzycznych emocji" (Audio (10/2019).

Mark Levinson No 5802

Audiovector R8 i R11 Arreté

Duński producent kolumn Audiovector prezentuje swoje najnowsze dzieło - serię R. Ma ona połączyć jakość brzmienia najwyższych modeli R 11 Arreté (fot. poniżej) i R 8 Arreté z rozmiarem i półką cenową serii SR.

Linia R bazuje mocno na kolumnach SR wykorzystując nowe technologie i materiały, żeby zbliżyć się dźwiękiem do ideału kolumny szybkiej, pozbawionej podbarwień dźwięku oraz ograniczeń dynamiki. Ważną cechą nowych kolumn jest rozmiar, który pozwala na korzystanie z nich w przeciętnych rozmiarowo pomieszczeniach.

Cała nowa seria R jest dostępna w nowych, eleganckich wykończeniach. Dzięki wysokiej impedancji i dużej skuteczności nowe modele będzie łatwo zgrać z elektroniką małej i dużej mocy.

Kolumna głośnikowa Audiovector

Źródło: HTaudio

Może Cię zainteresować
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta listopad 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio grudzień 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu