Nawet 7200 zł rabatu przy zakupie subwoofera Velodyne Digital Drive 10 Plus

28 kwietnia 2020 Promocje i prezentacje

Velodyne Acoustics oferuje atrakcyjne rabaty osobom, które planują zakup subwoofera DD-10 Plus z flagowej serii Digital Drive Plus. Akcja trwa do 31 maja 2020 roku włącznie. Żeby skorzystać z promocji, wystarczy przynieść swój subwoofer do sprzedawcy Velodyne Acoustics.

Velodyne Acoustics oferuje wysokiej jakości subwoofery do systemów kina domowego i systemów odtwarzania dźwięku HQ. Digital Drive Plus (DD +) to najnowsza flagowa seria producenta, który właśnie ogłosił kampanię "Make a Change" umożliwiającą osobom kupującym subwoofer Digital Drive 10 Plus skorzystanie z atrakcyjnych rabatów.

Jakie są zasady? W okresie trwania promocji osoby kupujące Velodyne Digital Drive 10 Plus mogą skorzystać z obniżki ceny nawet do 7200 zł w odniesieniu do zalecanej ceny detalicznej wynoszącej 20 800 zł. Zainteresowani klienci są proszeni o kontakt z dowolnym autoryzowanym sprzedawcą marki Velodyne w Polsce.

Subwoofery Velodyne Digital Drive Plus 

Na serię Digital Drive Plus składają się cztery referencyjne modele subwooferów. Urządzenia są wyposażone w nowy korektor 8-pasmowy (8-band Auto EQ Plus) umożliwiający dostosowanie subwoofera do każdej przestrzeni, a także oferuje wiele różnych predefiniowanych nastaw.

Dzięki dołączonemu mikrofonowi pomiarowemu korekcja niskich częstotliwości jest przeprowadzana w czasie rzeczywistym, za naciśnięciem jednego przycisku. Pomiary manualne i dalsze precyzyjne korekcje mogą być przeprowadzone poprzez zintegrowane wejście USB na podpiętym laptopie.

Autorska technologia high-gain oraz opatentowany wzmacniacz klasy D "Energy Recovery System" (ERS) z mocą na poziomie ponad 3000 W, sprawiają, że subwoofer DD+ to system basowy o najniższych zniekształceniach na świecie. W połączeniu z potężną obliczeniowo korekcją basów subwoofery DD serii +, jak mówi producent, gwarantują niespotykaną precyzję reprodukcji niskich częstotliwości.

Czytaj również nasz test subwoofera Velodyne CHT10Q

Źródło: Audiofast

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta październik 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista lipiec - sierpień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio październik 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio październik 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu