Kup głośnik Samsung Music Frame i otrzymaj słuchawki Galaxy Buds FE

22 maja 2024 Promocje i prezentacje

Głośnik Samsung Music Frame, który - jak sama nazwa sugeruje - przypomina wyglądem ramkę do zdjęć, trafia do sprzedaży i to od razu w promocyjnej cenie. Teraz kupując go, można otrzymać w prezencie słuchawki Galaxy Buds FE.

Głośnik-ramkę możemy dopasować do wystroju wnętrza, wstawiając do niego własne zdjęcie czy też wykorzystując do tego specjalne Panele Artystyczne. W dodatku, podobnie jak w przypadku telewizora Samsung The Frame, możemy zastosować białą ramkę. Jest ona sprzedawana oddzielnie[1].

Samsung Music Frame współpracuje z technologią Wide Sweet Spot, dzięki czemu radzi sobie w większych pomieszczeniach. Skrywa głośniki nisko-, średnio- i wysokotonowe. Za głębię przestrzennego dźwięku odpowiada technologia Dolby Atmos[3] wykorzystywana także z soundbarach Samsung.

Funkcja Dźwięku Dopasowanego do Przestrzeni Pro automatycznie rozpoznaje otoczenie, a następnie dostosowuje zasięg i ton dźwięku, tak by perfekcyjnie dopasować się do miejsca, w którym ustawimy głośnik. Kiedy z kolei w pobliżu pojawi się niechciany hałas, np. odgłos odkurzacza, Aktywny Wzmacniasz Głosu zadba o chwilowe podgłośnienie słuchanej piosenki czy podcastu.

Czytaj również: 

Zrób zdjęcie domu i wygraj telewizor Samsung The Frame
Samsung The Frame 2024 z pierwszym certyfikatem Pantone ArtfulColor gwarantującym wierność kolorówSamsung Music Frame współpracuje z telewizorami Samsung, a to dzięki usłudze Q-Symphony umożliwiającej jednoczesną pracę głośników telewizora, np. The Frame, oraz głośnika Music Frame. Tym samym muzyczna ramka może uwydatniać brzmienie podczas oglądania filmów, seriali czy widowisk sportowych.

A to nie koniec zalet głośnika. Dzięki funkcji Dotknij i Odtwórz[4] możemy w szybki i prosty sposób przełączyć się z telefonu i delektować się przestrzennym brzmieniem. Wystarczy tylko dotknąć obudowy Music Frame smartfonem, a ten automatycznie wykryje urządzenie i odtworzy piosenkę słuchaną wcześniej na telefonie.

Promocja

Już teraz, w ramach najnowszej promocji, przy zakupie głośnika Music Frame można otrzymać słuchawki Galaxy Buds FE w prezencie. Wystarczy kupić głośnik w sklepie internetowym firmy Samsung lub w sieciach sprzedaży Media Expert i Euronet. Promocja obowiązuje w okresie od 20 maja do 14 lipca 2024. Regulamin promocji znajduje się na stronach partnerów Samsung.

[1] Dostępność Białej Ramki zależy od regionu.
[2] Do połączenia przez sieć bezprzewodową (Wi-Fi), wymagana jest aplikacja SmartThings.
[3] Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos.
[4] Funkcja Dotknij i Odtwórz działa za pośrednictwem Bluetooth i jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi Samsung z systemem Android 8.1 lub nowszym.

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2024

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2024

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu