Zrób zdjęcie domu i wygraj telewizor Samsung The Frame

06 maja 2024 Promocje i prezentacje

Rusza kolejna edycja konkursu fotograficznego "Twój dom w obiektywie". Na autorów najlepszych zdjęć domów zbudowanych według projektów ARCHON+ czekają telewizory Samsung The Frame.

Zadaniem uczestników konkursu "Twój dom w obiektywie" jest wykonanie zdjęć domu zbudowanego w oparciu o projekt ARCHON+ i przesłanie ich, wraz z formularzem konkursowym, do organizatora.

Jest nim wspomniana firma ARCHON+ Biuro Projektów, mająca ponadtrzydziestoletnie doświadczenie w zakresie projektowania i sprzedaży gotowych projektów domów. W ofercie biura znajdują się m.in. projekty domów parterowych, z poddaszem użytkowym i piętrowych.

Na fotografiach powinny znaleźć się zarówno ujęcia plenerowe, przedstawiające całościową konstrukcję budynku, jak i kadry z wnętrz – kuchni, łazienki, sypialni czy salonu.

Do udziału w konkursie zachęca słoneczna aura w maju i czerwcu – i tak coraz więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, a przy okazji możemy liczyć na optymalne warunki oświetleniowe do fotografowania.

Szczegółowe warunki uczestnictwa oraz ograniczenia konkursu można znaleźć na stronie www.archon.pl. W konkursie mogą brać udział uczestnicy poprzednich edycji.

Czytaj również: Samsung The Frame 2024 z pierwszym certyfikatem Pantone ArtfulColor gwarantującym wierność kolorów

Samsung The Frame – telewizor obraz

Na autorów najlepszych zdjęć czekają cenne nagrody, w postaci telewizorów Samsung The Frame. Te wyglądające jak obraz w ramie telewizory nie tylko oferują doskonałą jakość obrazu, lecz także mogą być personalizowane i dostosowane do stylu każdego wnętrza.

Zdobywca pierwszego miejsca w konkursie otrzyma telewizor Samsung The Frame o przekątnej 75 cali (wartość nagrody to 12 999 zł). Ten ekran doskonale dopełni wystrój salonu. The Frame, dzięki swoim unikatowym właściwościom, sam w sobie może stanowić dopełnienie każdego wnętrza.

Telewizor cechuje się minimalistycznym wzornictwem, jednocześnie jego wygląd można dopasować do ogólnej koncepcji kolorystycznej pomieszczenia dzięki wymiennym, magnetycznym ramkom[1] dostępnym w różnych kolorach.

Urządzenie wyposażono w tryb Sztuka, pozwalający zamienić salon w prywatną galerię sztuki. W trybie tym The Frame wyświetla obrazy największych twórców, dostępne w zasobach usługi Art Store[2].

Czytaj również: Telewizor Samsung The Frame

The Frame wyposażono także w Matową Powłokę Ekranu, pozwalającą cieszyć się znakomitym obrazem bez denerwujących refleksów świetlnych. W zestawie z urządzeniem znajduje się też Dopasowany Uchwyt, umożliwiający montaż na ścianie.

Marka Samsung gwarantuje obecność najlepszych technologii. Certyfikat Validated ArtfulColor od PANTONE®[3], pozyskany w 2024 r. dla telewizorów The Frame, potwierdza ich możliwości w zakresie reprodukcji kolorów w zgodzie z rygorystycznymi standardami Pantone.

Nagrodami za zajęcie 2., 3. i 4. miejsca w konkursie są 32-calowe telewizory Samsung The Frame. Te uniwersalne urządzenia sprawdzą się w każdym wnętrzu, w kuchni, sypialni, pokoju dziecka czy gabinecie – można je postawić lub powiesić w pionie lub poziomie, co ułatwi oglądanie portretów i plakatów.

Dodatkowo wszyscy uczestnicy konkursu, których zdjęcia zostaną opublikowane na stronie organizatora, otrzymają zestawy atrakcyjnych upominków firmowych ARCHON+.

Konkurs trwa do 30 czerwca 2024 r.

[1] Ramki nie są elementem zestawu, sprzedawane są osobno.
[2] Aby korzystać ze wszystkich dzieł z Art Store, należy wykupić subskrypcję. Dzieła sztuki w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
[3] Firma Pantone wprowadziła uniwersalny "język kolorów", zwany Pantone Matching System (PMS), który umożliwia markom i producentom podejmowanie decyzji dotyczących wizualizacji na każdym etapie pracy nad nowymi urządzeniami. Certyfikat potwierdza zgodność wyświetlanego koloru z fizycznym wzornikiem w środowisku oświetlonym znormalizowanym światłem D65 zgodnym ze standardami Międzynarodowej Komisji Oświetleniowej.

SAMSUNG testy
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2024

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2024

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu