Zdalnie sterowany uchwyt Vogel`s Motion Mount Next 7355

29 września 2017 Sprzęt

Vogel`s wprowadza do sprzedaży zdalnie sterowany uchwyt z funkcją automatycznego obrotu, model MotionMount Next 7355.

MotionMount Next 7355 jest wyposażony w specjalny silniczek, dzięki któremu telewizor płynnie i cicho przesuwa się w przód i w tył oraz obraca się w zakresie do 120 stopni w prawo lub w lewo. Można ustalać pozycję telewizora na trzy sposoby. Najszerszą funkcjonalność zapewnia bezpłatna aplikacja dostępna w App Store i Google Play, która pozwala m.in. zaprogramować 10 pozycji do oglądania.

Aplikacja umożliwia również ręczne sterowania położeniem telewizora. Przesuwając palec po linii widocznej na ekranie smartfona lub tabletu możemy zdalnie obracać telewizor. Kolejną opcją jest ręczne ustawienie telewizora w optymalnej pozycji i przypisanie jej do pilota zdalnego sterowania, np. od telewizora. Po włączeniu telewizora uchwyt automatycznie ustawi się we wcześniej zdefiniowanej pozycji. Automatyka działa także w drugą stronę – wyłączenie telewizora jest sygnałem do tego, aby Next 7355 łagodnie powrócił do wyjściowej pozycji.

Zdalnie sterowany uchwyt Vogel`s Motion Mount Next 7355

MotionMount Next 7355 jest wyposażony w specjalny system pozwalający na wygodne ukrycie przewodów i kabel zasilania, i ma wbudowane gniazdko. Kabel umożliwia podłączenie uchwytu do gniazdka zasilającego w ścianie, natomiast wbudowane gniazdko pozwala podłączyć telewizora bezpośrednio do uchwytu. Dzięki temu zestaw uchwyt/telewizor prezentuje się niezwykle estetycznie nawet przy pełnym rozłożeniu.

Atutem uchwytu jest także jego prosty montaż. Wraz z Next 7355 dostarczany jest specjalny schemat ułatwiający odpowiednie rozplanowanie otworów w ścianie oraz szczegółowa instrukcja montażu uchwytu, dostępna w języku polskim. Na stronie internetowej producenta znajdują się również szczegółowe filmiki instruktażowe. Sam montaż odbywa się na zasadzie plug-and-play.

MotionMount Next 7355 jest zgodny ze standardem VESA (od 200 mm x 200 mm do 600 mm x 400 mm) i umożliwia zamontowanie telewizora z ekranem o przekątnej mieszczącej się w zakresie od 40 do 65 cali i wadze do 30 kg.

Zdalnie sterowany uchwyt Vogel`s Motion Mount Next 7355

Źródło: Audio Klan

Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2022

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio czerwiec 2022

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu