Radioodtwarzacz Blaupunkt BB4WH

03 stycznia 2018 Sprzęt

Blaupunkt rozszerza swoją ofertę radioodtwarzaczy przenośnych o nowy model - BB4WH. Urządzenie może, oprócz oczywiście radia, odtwarzać płyty CD nagrane w formacie CD/CD-R/CD-RW.

Blaupunkt BB4WH oferuje funkcje powtarzania ulubionego utworu na płycie lub powtarzania całej zawartości nagranej na nośniku. Oprócz tego pozwala zaprogramować kolejność odtwarzania wybranych, maksymalnie 20 utworów.

Łatwiejszą obsługę radia zapewnia wbudowany tuner FM z cyfrową syntezą PLL. BB4WH umożliwia zaprogramowanie do 40 stacji radiowych. Możemy również dostroić je manualnie i zaprogramować w dowolnej dla siebie kolejności. Cały proces strojenia jest bardzo łatwy i nie zajmuje wiele czasu. Automatyczne skanowanie stacji i ich zapisywanie w pamięci odbywa się za pomocą tylko jednego przycisku.

Na tylnym panelu radioodtwarzacza dostępne jest gniazdo AUX, które pozwala na podłączenie wszelkich przenośnych odtwarzaczy muzycznych wyposażonych w wyjście słuchawkowe lub wyjście sygnału audio. Wystarczy oba urządzenia połączyć za pomocą przewodu zakończonego wtykami mini-jack 3,5 mm.

Blaupunkt BB4WH jest zasilany zarówno z sieci elektrycznej za pomocą dołączonego przewodu, jak i za pomocą opcjonalnych (nie załączonych w zestawie) 6 baterii typu R14. Na czas zasilania bateryjnego przewód sieciowy można schować w komorze baterii. O dobry odbiór stacji radiowych dba wbudowana antena teleskopowa. Wyświetlacz LCD wskaże zarówno częstotliwość radiowa, czas odtwarzania danego utworu na płycie CD lub zegar.

Radioodtwarzacz Blaupunkt BB4WH

Źródło: 2N-Everpol

Może Cię zainteresować
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta wrzesień 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio październik 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu