Głośnik przenośny B&O PLAY Beoplay P6

17 kwietnia 2018 Sprzęt

B&O PLAY przedstawił dziś nowego członka rodziny przenośnych głośników, Beoplay P6, który oferuje dźwięk 360º i umożliwia słuchanie muzyki nawet 16 godzin.

Może Cię zainteresować

Prosty i przyjazny dla użytkownika interfejs został zaprojektowany w nawiązaniu do kultowego systemu dźwiękowego Bang & Olufsen Beomaster 6000. Obudowa głośnika została zrobiona z aluminium. Jest anodowana i piaskowana, z dołączonym dwuwarstwowym skórzanym paskiem. Jak mówi producent, P6 jest odporny na kurz oraz zachlapanie.

Częścią interfejsu jest przycisk OneTouch, który umożliwia obsługę inteligentnych funkcji. Dzięki aplikacji Beoplay możemy korzystać z Siri lub Asystenta Google w naszym telefonie, odbierać połączenia lub przełączać się pomiędzy ustawieniami ToneTouch.

Czytaj również testy urządzeń B&O Play

Głośnik przenośny B&O PLAY Beoplay P6

Sercem B&O PLAY Beoplay P6 są trzy kanały wzmacniacza, klasy D, dostarczające 36 W do głośnika niskotonowego oraz 2x 30 W do przetworników pełnozakresowych. Mózg systemu stanowi zaawansowana konfiguracja układu cyfrowego przetwarzania sygnału DSP, która wykorzystuje unikalne algorytmy zaprojektowane przez firmę Bang & Olufsen, przystosowane do efektywnego zarządzania energią. Zapewnia to jak najwięcej czasu odtwarzania przy zasilaniu z baterii, podczas gdy zaawansowane systemy ochrony gwarantują, że żadna część systemu nie zostanie uszkodzona przez przeciążenie, niezależnie od poziomów głośności, jakim głośnik jest poddawany.

B&O PLAY Beoplay P6 dostępny będzie w dwóch kolorach: black i natural. W zestawie znajduje się kabel USB-C do ładowania.

Głośnik przenośny B&O PLAY Beoplay P6

Źródło: Horn Distribution

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta październik 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista lipiec - sierpień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio październik 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio październik 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu