Słuchawki MEE Audio M6 PRO 2nd Generation

20 czerwca 2018 Sprzęt

Rynek słuchawek dokanałowych poszerza się o nowy model. Tym razem swoją propozycję przedstawiło Mee Audio, wprowadzając do sprzedaży drugą generacjię modelu M6 PRO.

MEE Audio M6 PRO 2nd generation niosą za sobą kolejne ulepszenia, które mają jeszcze bardziej zwiększyć wygodę użytkowania, zachowując wszystko to, co najlepsze z pierwszej edycji monitorów: modularną konstrukcję, komfortowe dopasowanie i dźwięk.

W słuchawkach połączono ultracienkią membranę o grubości 5 mikronów i superlekką aluminiową cewkę Brzmienie oryginalnych M6 PRO zostało jeszcze bardziej dopracowane przez dokładniejsze dostrojenie w paśmie powyżej 2.000 Hz. Dało to większą dokładność w średnicy, a także delikatne i naturalne wysokie tony przy zachowaniu nieprzesadzonych, spokojnych basów.

Opatentowany sposób mocowania słuchawek w uchu połączony z dużym wyborem gumek i pianek dousznych pozwala na skuteczne blokowanie hałasu i odsłuch na niższym poziomie głośności, co chroni słuch i podnosi jakość dźwięku.

Czytaj również:

Słuchawki dokanałowe Mee Audio X1
Adaptery Bluetooth BTC1 i BTX1
Słuchawki dokanałowe Mee Audio N1

MEE Audio M6 PRO 2nd generation

Druga generacja M6 PRO to także bogatsze wyposażenie: dwa komplety okablowania - jeden do odsłuchu scenicznego lub audiofilskiego, drugi do codziennego korzystania wraz ze smartfonem (na wyposażeniu mikrofon i regulacja poziomu głośności). Ze słuchawkami dostajemy też przejściówkę do zastosowań profesjonalnych - na duży jack 6.3 mm.

MEE Audio M6 PRO 2nd generation są odporne na pot i wodę (certyfikat IPX5) i wyposażone w gniazda pozwalające na samodzielną wymianę kabla w przypadku jego uszkodzenia. Ponadto mają przeprojektowane złącza , które pewniej spinają słuchawki i pozwalają na swobodny dobór kabla od niezależnego producenta. Sam kabel został wewnętrznie wzmocniony przed przełamaniami i zabezpieczony przed wyrwaniem zarówno od strony słuchawek jak i wtyku.

Źródło: Rafko

Może Cię zainteresować
MEE AUDIO testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta sierpień 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio wrzesień 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu