Słuchawki Koss Porta Pro® Wireless

02 lipca 2018 Sprzęt

Najnowsze słuchawki Koss Porta Pro® Wireless wykorzystując Bluetooth® 4.1 z aptX™, zapewniają klasyczne brzmienie Sound of Koss® teraz w bezprzewodowej wersji. Słuchawki właśnie debiutują na polskim rynku.

Chociaż od chwili debiutu modelu minęło aż 34 lata, projektanci firmy Koss nie spoczęli na laurach i sukcesywnie rozwijają słuchawki Porta Pro®, dopasowując je do zmieniających się potrzeb nowoczesnych miłośników muzyki. Koss Porta Pro® popularność zawdzięczają przede wszystkim przetwornikom.

W bezprzewodowej wersji Porta Pro® Wireless projektanci umieścili głośniki sprawdzone na przestrzeni ponad trzech dekad. Membrany są napędzane przez cewki nawinięte drutem z miedzi beztlenowej i w połączeniu z wysokiej jakości komponentami gwarantują mocny, bogaty bas oraz czyste, detaliczne tony z zakresów średnio- i wysokotonowego. Całości dopełniazrównoważenie obsługiwanych zakresów i szerokie pasmo przenoszenia.

Słuchawki Koss Porta Pro® Wireless

Słuchawki Koss Porta Pro® Wireless  są bardzo lekkie i łatwe do przenoszenia, z łatwością się składają, a specjalny zaczep i haczyk na końcach pałąka pozwalają zamienić ten element w pierścień chroniący je, gdy są złożone. Wygodę codziennego korzystania zwiększa Comfort Zone – 3-stopniowa regulacja siły nacisku słuchawek na uszy.

Koss Porta Pro® Wireless są połączone przewodem, na którym został umieszczony moduł ze zdalnym sterowaniem i mikrofonem. Za pomocą 3-przyciskowego pilota możemy m.in. zmieniać utwory, odbierać/kończyć połączenie telefoniczne oraz regulować poziom głośności. Wbudowany mikrofon dodatkowo umożliwia nagrywanie dźwięku i pozwala sterować głosowo kompatybilnymi urządzeniami.

Czytaj również testy słuchawek Koss

Słuchawki Koss Porta Pro Wireless

Koss Porta Pro® Wireless już trafiły do sieci Top Hi-Fi & Video Design i dostępne są zarówno w sklepie internetowym www.tophifi.pl, jak i w 14 salonach stacjonarnych w 11 miastach Polski. Cena słuchawek obejmuje sztywne etui ochronne.

Słuchawki są dostępne wyłącznie w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design.

Źródło: Audio Klan

Może Cię zainteresować
KOSS testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta wrzesień 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio październik 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu