Słuchawki MEE Audio Matrix Cinema

07 sierpnia 2018 Sprzęt

MEE Audio wzbogacił swoje portfolio o Matrix Cinema - nowe słuchawki nauszne do kina domowego wykorzystujące technologię CinemaEAR. Pozwala ona dostosować tryb odtwarzania dźwięku według własnych preferencji.

W tym celu słuchawki zostały wyposażone w cztery różnorodne programy DSP, z których każdy odpowiada za konkretny efekt - czy to czystość głosu, czy basową głębię.

MEE Audio Matrix Cinema wykorzystują przetworniki o średnicy 40 mm, które zapewniają idealne (jak mówi producent) odwzorowanie dialogów i dynamiczny bas. Dzięki zastosowaniu technologii Qualcomm® aptX™, oferują też najwyższą rozdzielczość i nie generują opóźnień przy wykorzystaniu bezprzewodowej transmisji Bluetooth.

Czytaj również testy z kategorii Słuchawki

Słuchawki MEE Audio Matrix Cinema

Matrix Cinema mają miękkie poduszki nauszne z pamięcią kształtu. Redukują szumy otoczenia i zapewniają, że dźwięk nie będzie wydobywać się poza słuchawki. I rzecz jadna, są wyposażone w mikrofon.

Słuchawki mogą być obsługiwane przez dwa urządzenia jednocześnie - dotyczy to zarówno sterowania odtwarzaniem, jak i wykonywania połączeń telefonicznych.

Bateria MEE Audio Matrix Cinema, w połączeniu z wydajnym chipsetem Bluetooth 4.2, zapewnia do 30 godzin rozmów i 28 godzin odtwarzania muzyki na jednym naładowaniu słuchawek. Gdy się wyczerpie, słuchawki mogą być używane w trybie pasywnym przy pomocy kabla mini jack 3.5 mm. Wystarczą wtedy dwie godziny, aby je naładować. W trybie czuwania Mee Audio bez dostępu do źródła zasilania mogą pozostać nawet do 1000 godzin.

Słuchawki MEE Audio Matrix Cinema

Ważne: podczas użytkowania słuchawek za pomocą połączenia przewodowego tryby CinemaEAR oraz kontrolki Bluetooth nie działają.

Źródło: Rafko

Może Cię zainteresować
MEE AUDIO testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta sierpień 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio wrzesień 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu