Słuchawki MEE Audio M6 PRO 2nd Generation w nowych kolorach

15 marca 2019 Sprzęt

Słuchawki MEE Audio drugiej generacji pojawią się w sprzedaży dwóch nowych kolorach - czerwonym i niebieskim.

MEE Audio M6 PRO 2nd generation niesie za sobą kolejne ulepszenia, które mają jeszcze bardziej zwiększyć wygodę użytkowania, zachowując wszystko to, co najlepsze z pierwszej edycji monitorów: modularną konstrukcję, komfortowe dopasowanie i oczywiście dźwięk.

Nowe brzmienie to efekt połączenia nowej, ultracienkiej membrany o grubości 5 mikronów i superlekkiej aluminiowej cewki, które są w stanie współpracować o wiele precyzyjniej i harmonijniej niż konwencjonalne przetworniki, zapewniając czysty, pełnozakresowy dźwięk.

Brzmienie oryginalnych M6 PRO zostało jeszcze bardziej dopracowane przez dokładniejsze dostrojenie w paśmie powyżej 2 000Hz. Skutkuje to uzyskaniem większej dokładności w średnicy, a także delikatnych i naturalnych wysokich tonów, przy zachowaniu nieprzesadzonych, spokojnych basów.

Czytaj więcej na temat słuchawek Mee Audio

MEE Audio M6 PRO 2nd generation

Druga generacja M6 PRO to także bogatsze wyposażenie: dwa komplety okablowania - jeden do odsłuchu scenicznego lub audiofilskiego, drugi do codziennego korzystania wraz ze smartfonem (na wyposażeniu mikrofon i regulacja poziomu głośności). W komplecie znajduje się także przejściówka do zastosowań profesjonalnych - na duży jack 6.3 mm.

Słuchawki MEE Audio M6 PRO 2nd generation są odporne na pot i wodę (certyfikat IPX5) i wyposażone w gniazda pozwalające na samodzielną wymianę kabla w przypadku jego uszkodzenia.

Druga generacja M6 PRO ma przeprojektowane złącza , które pewniej spinają słuchawki i pozwalają na swobodny dobór kabla od niezależnego producenta. Sam kabel został wewnętrznie wzmocniony przed przełamaniami i zabezpieczony przed wyrwaniem zarówno od strony słuchawek, jak i wtyku.

Słuchawki występują teraz w czterech kolorach: czarnym, transparentnym, czerwonym i niebieskim.

Źródło: Rafko

MEE AUDIO testy
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta lipiec 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista maj - czerwiec 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio czerwiec 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu