Nowa generacja słuchawek Beoplay H9

27 maja 2019 Sprzęt

Bang & Olufsen wprowadza do sprzedaży nową generację Beoplay H9 (2019) – flagowych, bezprzewodowych słuchawek z aktywnym systemem redukcji szumu.

Podstawowe dane
2 250 zł

Nowe Boeplay H9 to słuchawki nauszne wykonane z wysokiej jakości lekkich materiałów. Pałąk jest zbudowany na konstrukcji z jednolitej, lekkiej ramy aluminiowej pokrytej przeszywaną skórą bydlęcą. Nauszniki są obszyte miękką skórą jagnięcą, pod którą kryje się pianka z efektem pamięci, dostosowująca się do kształtu ucha.

Nowa generacja Beoplay H9 została wzbogacona o Asystenta Google. Do naszej dyspozycji jest także przycisk do obsługi głosowej, by aktywować domyślnego asystenta głosowego telefonu, na przykład Siri w urządzeniach Apple.

Czytaj również testy słuchawek B&O Play

Beoplay H9 Argilla Bright

Beoplay H9 Argilla Bright

Wydłużony został również czas działania słuchawek - dzięki wbudowaniu większej baterii nowe Beoplay H9 mogą działać nawet do 25 godzin przy włączonym systemie aktywnej redukcji szumu (ANC) i aktywnym Bluetooth - to o 7 godzin dłużej niż w poprzedniej generacji tego modelu.

Beoplay H9 mają nowe, jeszcze wygodniejsze nauszniki i pałąk. Powierzchnia sterowania dotykowego, umieszczona na prawej muszli słuchawkowej, jest teraz bardziej intuicyjna.

Nowe słuchawki Beoplay H9 można dostroić do indywidualnych preferencji, używając aplikacji Bang & Olufsen App dostępnej dla urządzeń z Androidem, iPhonów i Apple Watch. Dzięki opcji ToneTouch można intuicyjnie dostosować tonalność i scenę dźwiękową lub wybrać spośród wielu profili odsłuchu, przygotowanych specjalnie pod kątem Beoplay H9.

Beoplay H9 Black

Beoplay H9 Black

Beoplay H9 będą dostępne w dwóch kolorach: Matte Black i Argilla Bright. Kupimy je online na stronie www.bang-olufsen.com, w końcu maja pojawią się w salonach firmowych Bang &Olufsen i u wybranych partnerów marki.

Źródło: Horn Distribution

Live Sound & Installation marzec 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta marzec 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista marzec 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio kwiecień 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio marzec 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu