Bezprzewodowy odbiornik Bluetooth MEE Audio Connect BTR

20 sierpnia 2019 Sprzęt

Mee Audio poszerzyło swoje portfolio o bezprzewodowy odbiornik Bluetooth Connect BTR, wyposażony w procesor DSP CinemćAR.

Umożliwia on parowanie z telefonami, laptopami, komputerami, tabletami i innymi nadajnikami Bluetooth, by bezprzewodowo przekazać dźwięk za pośrednictwem złącza 3,5 mm jack AUX lub RCA do urządzeń bez wbudowanego modułu łączności bezprzewodowej, na przykład słuchawek, zestawu stereo czy kina domowego, soundbara, samochodowego zestawu audio i innych.

Jak to działa? Wystarczy podłączyć MEE Audio Connect BTR za pomocą dołączonego do zestawu kabla AUX lub 2xRCA do urządzenia docelowego (np wejścia AUX w aucie lub w wieży hi-fi czy amplitunerze kina domowego) i bezprzewodowo połączyć się ze źródłem, na przykład telefonem z aplikacją Spotify.

Bezprzewodowy odbiornik Bluetooth MEE Audio Connect BTR

MEE Audio Connect BTR został wyposażony w autorską technologię MEE Audio CinemćAR, znaną już ze słuchawek nausznych Matrix Cinema. CinemćAR to zaawansowana technologia, dzięki której możemy wybierać pomiędzy czterema różnymi profilami DSP dźwięku za pomocą jednego przycisku. Dzięki temu brzmienie będzie dopasowanego do każdej okazji:

• tryb Clear Voice: zwiększa czystość dialogów w filmach i programach telewizyjnych, nawet przy niskim poziomie głośności
• tryb Clear Voice Plus: zwiększa czystość dialogów i zapewnia ich wzmocnienie
• tryb Dynamic Music: zwiększa siłę basu
• tryb Bass Boost: zwiększa odpowiedź basową i głębię

Bezprzewodowy odbiornik Bluetooth MEE Audio Connect BTR

MEE Audio Connect BTR ma wbudowany mikrofon, który umożliwia przeprowadzenie rozmowy telefonicznej, i jest wyposażony w przyciski ułatwiające kontrolę odtwarzanej muzyki. Co więcej, dzięki zastosowaniu technologii multipoint, BTR może jednocześnie odtwarzać muzykę i przyjmować połączenia telefoniczne z dwóch urządzeń jednocześnie.

Zastosowanie nowoczesnego modułu łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0 gwarantuje nie tylko wysoką jakość dźwięku, ale też dłuższy czas pracy na baterii: nawet do 15 godzin. Urządzenie może też pracować przy podłączeniu do zasilania sieciowego, za pomocą kabla USB dołączonego do zestawu.

Do zestawu jest dołączony jest kabel audio 3,5 mm o długości 46 cm oraz kabel RCA o długości 46 cm, a także kabel micro-USB do ładowania.

Źródło: Rafko

Może Cię zainteresować
MEE AUDIO testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta lipiec 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio lipiec - sierpień 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu