Odtwarzacz Fiio M11 PRO w salonie Q21

24 września 2019 Sprzęt

Salon Q21 rozpoczął przedsprzedaż odtwarzacza Fiio M11 PRO. Już teraz można zamówić go w przedsprzedaży, gwarantując sobie odbiór urządzenia w pierwszej kolejności i korzystając z niższej ceny oraz możliwości uzyskania dodatkowego upustu w przypadku dobrania słuchawek.

Bazując na sukcesie odtwarzacza przenośnego M11, nowy model Pro wyposażono w dwa przetworniki cyfrowo-analogowe AKM AK4497EQ. W porównaniu do podwójnego AK4493 w swoim poprzedniku nie tylko zwiększono stosunek sygnału do szumu (SNR), lecz także zmniejszono zniekształcenia o 3dB, aby znacznie poprawić jakość dźwięku.

Urządzenie oferuje również funkcję wzmacniacza audio Bluetooth o układzie THX-AAA. Po przełączeniu na tryb odbiornika Bluetooth, M11 Pro przekształca się w wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy o znacznie lepszej odpowiedzi częstotliwościowej, a także o mniejszych zniekształceniach, szumie i przesłuchu w porównaniu do typowych rozwiązań Bluetooth. Co więcej, Fiio M11 Pro może również wysyłać wszelkie odebrane sygnały Bluetooth przez wyjście koncentryczne do zewnętrznego dekodera.

Fiio M11 Pro ma 64 GB pamięci a także 3 GB pamięci RAM, która zapewnia płynną wielozadaniowość. Oprócz pamięci wewnętrznej urządzenie może pomieścić 2 karty microSD o łącznej pojemności do 4 TB. Tysiące bezstratnych plików muzycznych można przechowywać w olbrzymiej przestrzeni. Pojemność baterii wzrosła przy tym do 4370 mAh i obsługuje protokół szybkiego ładowania MediaTek Pump Express. Bateria może zapewnić 50 dni czuwania lub 13 godzin ciągłego odtwarzania. 

Link do oferty pre-order

Odtwarzacz Fiio M11 PRO w salonie Q21

 

Źródło: Q21

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista kwiecień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio maj 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu