Największa w Polsce strefa słuchawek na Audio Video Show 2019

09 października 2019 Sprzęt

Już 8 listopada rozpocznie się Audio Video Show – druga co do wielkości w Europie wystawa poświęcona najlepszym urządzeniom ze świata dobrego dźwięku i obrazu. Jej stałym elementem jest specjalna strefa słuchawek, która w trakcie imprezy zostanie ulokowana na PGE Narodowym.

Swoje najlepsze rozwiązania zaprezentuje podczas AVS ponad 50 producentów słuchawek oraz akcesoriów odsłuchowych wysokiej jakości. Wśród nich znajdą się tak znane firmy jak JBL, Sennheiser, Panasonic, Philips, Beyerdynamic czy Audio-Technica. Oprócz słuchawek dostępne do testowania będą także odtwarzacze przenośne oraz wzmacniacze słuchawkowe. Zwiedzający znajdą w strefie urządzenia w każdym przedziale cenowym: od 100 do 100 000 złotych.

Kluczową zaletą strefy słuchawek jest możliwość przetestowania prezentowanych modeli za pomocą własnego telefonu lub odtwarzacza muzyki. Jest to jedyna w Polsce wystawa o takim charakterze.

Czytaj również testy z kategorii: Słuchawki

Audio Video Show – to największa w Polsce i druga co do wielkości wystawa sprzętu audio i video w Europie. Można na niej zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych, jak zestawy audio, słuchawki, telewizory i projektory. Audio Video Show to jedyne miejsce, gdzie można osobiście posłuchać oraz obiektywnie porównać wiele urządzeń z niemal wszystkich pułapów cenowych. Równolegle z prezentacją sprzętu odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio i video oraz koncerty.

Wystawa będzie się odbywać w dniach 8-10 listopada w warszawskich hotelach Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski oraz lożach PGE Narodowego. Odwiedzający będą mogli zobaczyć zarówno mobilne rozwiązania technologiczne do codziennego użytku za kilkaset złotych, jak i systemy audio oraz video warte nawet kilkaset tysięcy.

Strefa słuchawek na Audio Video Show 2018

Strefa słuchawek na Audio Video Show 2018

Strefa słuchawek na Audio Video Show 2018

Strefa słuchawek na Audio Video Show 2018

Fot. Dariusz Kawka

Videotesty
Gramofon Clearaudio Concept
Video test Gramofon Clearaudio Concept
Jeśli słuchanie muzyki ma być jakimś przeżyciem i ma zagrać na...
3:36
Live Sound & Installation luty 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta luty 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista luty 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio luty 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio luty 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu