Sennheiser na Audio Video Show 2019

06 listopada 2019 Sprzęt

Firma Sennheiser podczas tegorocznej edycji wystawy Audio Video Show, która odbędzie się 8-10 listopada, zaprezentuje soundbar Sennheiser AMBEO oraz najnowszą generację ekskluzywnych słuchawek MOMENTUM.

Wzorem lat ubiegłych, także w tym roku, niemiecki producent przygotuje swoją ekspozycję w dwóch pomieszczeniach. Sala Kinowa z pierwszym w historii firmy soundbarem zapewniającym dźwięk 3D znajdzie się w Sali 101 Sky Box. Tu goście będą mogli poznać wizję domowej rozrywki przyszłości.

Soundbar Sennheiser AMBEO jest wyposażony w 13 głośników klasy high-end i najnowszą technologię wirtualizacji dźwięku, co pozwala osiągnąć efektowne brzmienie 5.1.4 bez rozbudowanego systemu kina domowego. Sprzęt jest kompatybilny z Dolby Atmos, MPEG-H i DTS: X.

Czytaj również test soundbara Sennheiser Ambeo 3D

Soundbar Sennheiser AMBEO
Soundbar Sennheiser AMBEO

Sala Symfonia 1 stanie się z kolei na trzy dni przestrzenią, gdzie będą królować słuchawki. Tu Sennheiser po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje najnowszy bezprzewodowy model MOMENTUM Wireless. W ramach odsłuchu, w specjalnie przygotowanej na tę okazję strefie Hi-Fi, będzie można ponadto przetestować pierwsze zamknięte audiofilskie HD 820 czy legendarne HD 800S w parze ze wzmacniaczem HDV 820.

Podczas targów zobaczymy także urządzenia bezprzewodowe, w tym Sennhesier MOMENTUM True Wireless – pierwsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki w ofercie Sennheisera. Gracze będą mieli więc okazję sprawdzić, jak działają do tej pory niedostępne w Polsce bezprzewodowe modele gamingowe GSP 670 i GSP 370 oraz poznać bliżej profesjonalny sprzęt dla graczy GSP 600, GSP 500 i GSP 550.

Czytaj również testy słuchawek Sennheiser

Sennhesier MOMENTUM True Wireless
Sennhesier MOMENTUM True Wireless 

Jak co roku przedstawiciele Sennheisera będą udzielać porad dotyczących doboru słuchawek i ich bezpiecznego użytkowania.

Źródło: Aplauz

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Estrada i Studio maj 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu