Słuchawki Philips PH805 z systemem aktywnej redukcji szumów

12 grudnia 2019 Sprzęt

W cenie 599 zł niedawno zadebiutowały na rynku słuchawki nauszne Philips PH805 z systemem aktywnej redukcji szumów. Oferują hybrydową technologię ANC, łączność bezprzewodową Bluetooth 5.0 oraz łatwą obsługę dotykową i sterowanie głosem.

Hybrydowa technologia ANC (Active Noise Cancelling) pozwala na zredukowanie dźwięków z otoczenia aż o 95%, czyli 27 dB, dzięki czterem mikrofonom ECM (dwóm wewnątrz i dwóm na zewnątrz każdej słuchawki). Dodatkowy pasywny element systemu redukcji szumów stanowią ergonomiczne poduszki wykonane z miękkiej pianki łatwo dopasowującej się do kształtu ucha i zapamiętującej go.

Philips PH805 są wyposażone w 40-milimetrowe przetworniki neodymowe zapewniające dźwięk w paśmie przenoszenia od 5 Hz do 40 kHz oraz w formatach kompatybilnych z HRA.

Czytaj również testy z kategorii: Słuchawki

Słuchawki Philips PH805 z systemem aktywnej redukcji szumów

Sterowanie odbywa się na dwa sposoby. Oprócz standardowych przycisków możemy używać również elementów dotykowych. Przeciągnięcie palcem w górę lub w dół po obudowie prawej słuchawki reguluje głośność oraz uruchamia podstawowe funkcje asystenta głosowego.

Pojedyncze dotknięcie obudowy słuchawek Philips PH805 włącza lub wyłącza z kolei system ANC, a także aktywuje tryb Awareness, który pozwala zachować część dźwięków dochodzących z otoczenia w czasie słuchania muzyki. Tradycyjne przyciski służą natomiast do rozpoczęcia/ wstrzymania odtwarzania, przejścia do kolejnego lub poprzedniego utworu, a także obsługi połączeń telefonicznych w podstawowym zakresie. Dodatkowo Asystent Google umożliwia sterowanie głosem.

Słuchawki Philips PH805 z systemem aktywnej redukcji szumów

Łączność bezprzewodowa Bluetooth 5.0 pozwala na sparowanie słuchawek z telefonem, tabletem czy laptopem przy zachowaniu wysokiej jakości dźwięku odtwarzanego z tych urządzeń. W komplecie jest również przewód, który umożliwia korzystanie ze słuchawek Philips PH805 bez zasilania lub podłączenie sprzętu do systemu rozrywki w samolocie.

Słuchawki Philips PH805 mogą pracować 30 h na jednym 1,5-godzinnym ładowaniu oraz 25 h przy włączonej funkcji redukcji szumów. Dodatkowo istnieją dwa poziomy przyspieszonego ładowania: błyskawiczne, które trwa 5 minut i pozwala na słuchanie muzyki przez 2 godziny, oraz szybkie, które po 15 minutach ładowania pozwala na 6 godzin pracy słuchawek.

Źródło: materiały prasowe

Może Cię zainteresować
PHILIPS testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta lipiec 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio lipiec - sierpień 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu