System all-in-one Tivoli Audio Music System Home

06 marca 2020 Sprzęt

Tivoli Audio Music System Home to system all-in-one. Zaprojektowano go tak, aby pasował do pozostałych komponentów z linii ART. Cechuje go klasyczne, stylowe wzornictwo obszerna lista praktycznych funkcji.

Tivoli Audio Music System Home jest wyposażony w obudowę z prawdziwego drewna oraz pięknie prezentujące się maskownice z wysokiej jakości tkaniny Gabriel. Stoi na czterech przykręcanych aluminiowych nóżkach. Z aluminium wykonany jest również panel przedni oraz pokrętła. Urządzenie jest dostępne w trzech wersjach wykończenia – orzech/szary, czarny/czarny, biały/szary.

Kompaktowa obudowa Tivoli Audio Music System Home skrywa przy tym niemal kompletne wyposażenie, jakiego można oczekiwać od nowoczesnego systemu audio. Na pokładzie są odtwarzacz CD i tuner FM/DAB+. Tivoli daje nam też dostęp do radia internetowego i serwisów strumieniowych (np. Spotify, Tidal, Deezer), a także możliwość korzystania z biblioteki muzycznej udostępnionej w domowej sieci.

Tivoli Audio Music System Home

Dostęp do funkcji sieciowych zapewnia łączność bezprzewodową Wi-Fi oraz stałe łącze (Ethernet). Dostęp do muzyki ze smartfona i urządzeń mobilnych umożliwia również Bluetooth 4.1, a opcje połączeniowe rozszerzają wejście i wyjście liniowe ze złączem mini-jack (3,5 mm).

Projektanci wyposażyli Music System Home w dwa 89-milimetrowe przetworniki niskotonowe o mocy 20 W oraz dwa 19-milimetrowe głośniki wysokotonowe o mocy 8 W, wszystkie zasilane przez 4-kanałowy wzmacniacz. Ponadto w układzie audio znalazł się również 24-bitowy układ DSP.

Tivoli Audio Music System Home

Wszystkimi funkcjami Tivoli Audio Music System Home można zarządzać za pomocą elementów sterujących na urządzeniu, pilota zdalnego sterowania lub z poziomu aplikacji Tivoli Audio Art App. Urządzenie obsługuje ponadto funkcję sterowania głosowego - wystarczy aktywować Amazon Alexa.

Tivoli Audio Music System Home na polskim rynku zadebiutuje w połowie marca br.

Źródło: Audio Klan

Może Cię zainteresować
TIVOLI AUDIO testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta listopad 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio grudzień 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu