Słuchawki Teufel AIRY SPORTS

08 października 2020 Sprzęt

Marka Teufel zaprezentowała swoje nowe bezprzewodowe słuchawki Bluetooth dla aktywnych – AIRY SPORTS. Dla osób, które uprawiają sport, słuchając muzyki, oferują do 25 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu i wiele innych ciekawych rozwiązań.

Podstawowe dane
549 zł
Może Cię zainteresować

Teufel AIRY SPORTS - konstrukcja i funkcje

Słuchawki Teufel AIRY SPORTS mają wodoszczelną obudowę (norma IPX7 - maksymalnie do 1 metra głębokości i maksymalnie przez 30 minut), miękkie i elastyczne pałąki zauszne z antybakteryjnego silikonu i dodatkowo trzy pary wymiennych wkładek oraz etui.

Teufel AIRY SPORTS skrywają liniowy przetwornik HD. Działają w oparciu o technologię Bluetooth z apt-X i AAC do streamingu muzyki z takich aplikacji jak Spotify, Amazon Music, YouTube czy Apple Music.

Ważnym uzupełnieniem jest bezpłatna aplikacja Teufel Headphones App, która za pomocą korektora pozwala na dostosowanie dźwięku do osobistych preferencji użytkownika. Funkcja ShareMe pozwala z kolei na połączenie ze sobą dwóch par słuchawek i odtwarzanie muzyki z jednego źródła.

Czytaj również testy z kategorii Słuchawki

Słuchawki Teufel AIRY SPORTS

Teufel AIRY SPORTS - obsługa i Asystent Głosowy

Słuchawki Teufel AIRY SPORTS można obsługiwać za pomocą pilota In-Line, który umożliwia sterowanie połączeniami przychodzącymi, regulację poziomu głośności czy odtwarzaniem dźwięku. Możliwe jest również szybkie uruchomienie asystenta głosowego (Apple Siri czy Asystent Google).

Dla lepszego zrozumienia mowy podczas rozmów telefonicznych Teufel postawił na technologię Qualcomm® cVc™ która redukuje hałasy zewnętrzne i tym samym poprawia jakość rozmowy.

Słuchawki Teufel AIRY SPORTS

Teufel AIRY SPORTS - cena i dostępność

Słuchawki Teufel AIRY SPORTS dostępne są w sprzedaży w cenie 549 zł, w dwóch wariantach kolorystycznych: czarny jak noc i stalowy niebieski. Wkrótce w sprzedaży pojawią się również trzy inne warianty: księżycowa biel, koralowy róż oraz arktyczny niebieski.

Źródło: materiały prasowe

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta październik 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista lipiec - sierpień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio październik 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio październik 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu