Weź udział w konkursie Samsunga i zmień wybrane wnętrze z telewizorem z The Frame

12 lutego 2024 Sprzęt

Samsung przygotował dla fanów swoich telewizorwów specjalny konkurs. Wystarczy kupić model The Frame o rozmiarze 55" lub większy i odpowiedz na jedno pytanie. Nagroda główna to voucher do wykorzystania w studiu projektowym JK Interiors na wykonanie projektu wnętrza do 45 m2 i 30 000 złotych. Przewidziano także 10 wyróżnień w postaci soundbarów Ultra Slim HW-S800B.

Samsung The Frame jest telewizorem, który z powodzeniem odnajduje się w różnych wnętrzach i stylach. Dzięki wielu możliwościom personalizacji może stanowić także istotny element wystroju i nadać mu niepowtarzalnego charakteru.

Jego cechą charakterystyczną jest Design Obrazu, dzięki któremu ekran prezentuje się niczym dzieło sztuki. Dostępny w zestawie Dopasowany Uchwyt sprawia, że ekran przylega do ściany i prezentuje się jak obraz w galerii, który trudno odróżnić od tradycyjnych płócien.

Ponadto, wymienne magnetyczne ramki sprawią, że telewizor można z łatwością zmieniać i dostosowywać do własnych potrzeb, tak aby pasował do mebli czy obrazów na ścianie.

Obecne można wybierać spośród 6 kolorów – Biel, Ceglany, Jasne Drewno, Ciemne Drewno, Sand Gold lub Beżowy oraz dwóch stylów - nowoczesny lub Klasyczny. Odważny kontrast lub subtelne dopełnienie wnętrza – wystarczy wybrać nowy kolor ramki, aby zmienić wystrój salonu w kilka chwil.

Czytaj również: Nawet 4000 zł zwrotu przy zakupie telewizora Samsung Neo QLED lub QLED

Telewizor można wyeksponować we wnętrzu także za pomocą stylowego Stojaka Studio[1]. W tym przypadku nie trzeba myśleć o przewodach – Stojak Studio pozwoli je wszystkie ukryć wewnątrz nóżek. Dzięki temu telewizor można postawić nawet na środku salonu, nadając wnętrzu nowego, nowoczesnego charakteru.

Co więcej, stojak występuje także w wersji obrotowej[2], który pozwala zmieniać ustawienia ekranu na pionowe lub poziome w zależności od tego, co jest wyświetlane.

Samsung The Frame wyróżnia również Tryb Sztuka, dzięki któremu domowy salon może zamienić się w galerię z ulubionymi obrazami. Z kolei dedykowany sklep ze sztuką Art Store daje możliwość skorzystania z ponad 2000 dzieł pochodzących z 50 najbardziej renomowanych muzeów i galerii na świecie, takich jak Luwr w Paryżu, Prado w Madrycie, galeria Tate Modern w Londynie, Albertina w Wiedniu czy Metropolitalne Muzeum Sztuki w Nowym Jorku.

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie "Zmień swoje wnętrze z The Frame", należy kupić wybrany telewizor The Frame 55" lub większy w trakcie trwania konkursu, tj. między 12.02.2024 r. a 31.03.2024 r. Następnie należy odpowiedzieć na jedno otwarte pytanie konkursowe: „Jak chciałbyś zmienić wnętrze z The Frame?".

Odpowiedź w formie opisu powinna zawierać maksymalnie 250 znaków. Zadanie konkursowe powinno zostać wykonane do 8 kwietnia 2024 r.. za pośrednictwem formularza konkursowego dostępnego pod adresem www.konkurstheframe.samsung.pl. Do formularza konkursowego należy dołączyć skan/zdjęcie dowodu zakupu produktu objętego akcją konkursową.

Zwycięzca konkursu otrzyma voucher na stworzenie projektu wnętrza z wykorzystaniem telewizora Samsung The Frame oraz nagrodę pieniężną w wysokości 30 000 złotych na realizację swoich planów. Projekt wykona Julia Kilczewska JK Interiors, laureatka konkursu "Zrób to po swojemu z The Frame". Voucher obejmuje wykonanie projektu wnętrza nie większego niż 45 m2.

Czytaj również nasze testy urządzeń Samsung

Ponadto, przewidziano aż 10 wyróżnień. W tym wypadku nagrodą będzie soundbar Ultra Slim HW-S800B, które stanowi iście zgrany duet razem z telewizorem The Frame. Cechą charakterystyczną soundbara jest Ultra Smukły Design, która sprawia, że urządzenie doskonale wpisze się w każde wnętrze.

W dodatku oferuje Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny w formacie 3.1.2. Oznacza to, że 3 kanały równomiernie rozprowadzają dźwięk: 1 niskotonowy, odpowiadający za głębokie basy zaś 2 pozostałe dwa kierują dźwięk ku górze. Zadbają one o przestrzenne brzmienie, które będzie się równomiernie rozchodzić po całym pomieszczeniu.

Organizatorem konkursu jest Samsung Electronics Polska sp. z o.o. Czas trwania konkursu: 12.02-31.03.2024 r. Regulamin i szczegóły konkursu dostępne na www.konkurstheframe.samsung.pl

[1] Stojak Studio jest sprzedawany osobno. Jest kompatybilny z modelami The Frame o rozmiarach 50", 55", 65".
[2] Obrotowy Stojak jest sprzedawany osobno.

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta marzec 2024

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio marzec 2024

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu