Teufel prezentuje drugą odsłonę słuchawek AIRY TWS

27 lutego 2024 Sprzęt

Teufel prezentuje AIRY TWS 2, drugą odsłonę modelu dousznych słuchawek niemieckiego producenta. Urządzenie wyposażono w liniowe przetworniki HD, aktywną redukcję szumów (ANC) oraz Bluetooth 5.2 z AAC. Wytrzymała bateria pozwala nawet na 9 godzin odtwarzania muzyki, a ładowanie z etui pozwala na przedłużenie tego czasu do 42 godzin.

Podstawowe dane
449 zł

Teufel AIRY TWS 2 - przetworniki i funkcje

AIRY TWS 2 są wyposażone w przetworniki liniowe o średnicy 10 mm, niemal dwukrotnie większe w porównaniu niż poprzedniej wersji słuchawek. Jak mówi producent, różnica przejawia się w lepszej wydajności i głębi basów, AIRY TWS 2 mają też brzmieć bardzo żywiołowo.

Nowe funkcje obejmują aktywną redukcję szumów (ANC), a także tryb transparentny. W przeciwieństwie do ANC, tryb ten wzmacnia dźwięki zewnętrzne zamiast je eliminować. Funkcja ta sprawdzi się na przykład na dworcu kolejowym czy lotnisku, kiedy będziemy chcieli usłyszeć emitowane komunikaty.

Słuchawki wyposażono również w 6 mikrofonów dla lepszej jakości rozmów. To o dwa więcej niż w poprzedniej generacji. Teufel AIRY TWS 2 obsługują Google Fast Pair i są wyposażone w Bluetooth 5.2 z AAC.

Teufel AIRY TWS 2

Teufel AIRY TWS 2

Sterowanie i czas pracy

Funkcjami, takimi jak pauza, regulacja poziomu głośności, pomijanie utworów, tryb transparentny i ANC można sterować bezpośrednio na panelu dotykowym słuchawek. Korektor, stan naładowania baterii, czy inne ustawienia są również dostępne w aplikacji Teufel Headphones dla systemów Android i iOS.

Bez włączonego trybu ANC Teufel AIRY TWS 2 odtwarzają muzykę przez 9 godzin na jednym ładowaniu. Z włączonym trybem ANC grają z kolei przez 5,5 godziny. Zaledwie dziesięć minut ładowania w etui wystarcza na około godzinę słuchania, a pełny cykl pozwala przedłużyć ten czas do 42 godzin.

Słuchawki są dostępne w pięciu kolorach: Night Black, Pure White, Ruby Red, Sage Green i Space Blue. W komplecie otrzymujemy wkładki silikonowe w pięciu rozmiarach - od XS do XL.

Teufel AIRY TWS 2

Teufel AIRY TWS 2

Źródło: materiały prasowe

 

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta marzec 2024

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio marzec 2024

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu