Słuchawki Abyss Diana DZ - nowy przenośny flagowiec

09 lipca 2024 Sprzęt

Abyss wprowadza właśnie do swojej oferty słuchawek nowy flagowy model przenośny - Diana DZ, będący kolejnym etapem na ścieżce ewolucji serii Diana. Korzystają one z najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie przetworników z oznaczeniem "DZ" o wielkości 63 mm i impedancji 50 Ω, które to - jak mówi producent - oferują niewiarygodną wręcz jak na słuchawki przenośne rozdzielczość przekazu.

Przetworniki DZ

Abyss Diana DZ to słuchawki, które łączą cechy do tej pory w modelach typowo przenośnych niespotykane. Mowa o zastosowaniu dużych, 63-milimetrowych przetworników przy wadze, która – bez padów – wynosi zaledwie 315 gramów.

Sprawia to, że Abyss Diana DZ to najlżejsze słuchawki z całej przenośnej serii Diana. A przy tym dzięki zastosowaniu najnowszych, opracowanych od podstaw przetworników DZ – mają być także modelem o najlepszym jak do tej pory brzmieniu.

Jak czytamy informacji prasowej, oferują "niezrównaną - dzięki zastosowaniu pełnowymiarowych driverów - dynamikę czy bas (...) i niezrównany realizm przekazu". Mają świetnie przekazywać zarówno duże skoki dynamiki, jak i ogrom uporządkowanych mikrodetali.

Abyss Diana DZ

Abyss Diana DZ - wykonanie

Słuchawki Abyss Diana DZ są dostępne w 2 wersjach wykończenia - "New Zealand Abalone" lub "Forged Carbon". Do wyboru są przy tym pady wykonane z materiałów nie pochodzących od zwierząt, a także pady wentylowane zmieniające charakterystykę basu. Dzięki temu możemy dostosować brzmienie najnowszych słuchawek do swoich preferencji.

Abyss Diana DZ

Abyss Diana DZ

Kabel w komplecie

W komplecie ze słuchawkami dostajemy etui oraz przewód renomowanej marki JPS Labs, do wyboru w wersji z gniazdami 3.5 mm, 4 pin XLR lub 4.4 mm.

Abyss Diana DZ - etui

Źródło: MIP

 

 

 

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2024

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio czerwiec 2024

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu