Nagrody EISA 2013 - 2014 rozdane

15 sierpnia 2013 Sprzęt

W warszawskim hotelu Sheraton odbyły się dyskusje, głosowania i podjęto wszystkie decyzje, dotyczące głównie nagród dla najlepszych produktów nadchodzącego sezonu. Nagrody EISA 2013 - 2014 zostały przyznane!

W warszawskim hotelu Sheraton odbyły się dyskusje, głosowania i podjęto wszystkie decyzje, dotyczące głównie nagród dla najlepszych produktów nadchodzącego sezonu. Nagrody EISA 2013 - 2014 zostały przyznane!

W zeszłym roku rozpisałem się we wstępie nieco dłużej na temat EISA, ponieważ Stowarzyszenie obchodziło okrągły jubileusz 30-lecia swojej działalności, podczas gdy "Audio" zaliczyło 15. rok członkostwa. Nie sądziłem wówczas, że rok później, czyli właśnie teraz, będę jeszcze bardziej zaangażowany w relacjonowanie kolejnego spotkania, ba, w jego przygotowanie! W czerwcu 2013 wszyscy redaktorzy naczelni pism stowarzyszonych w EISA spotkali się bowiem w Warszawie.

Były atrakcje ponadprogramowe, które członkowie Stowarzyszenia odkrywali poruszając się w grupach większych, mniejszych i indywidualnie (stąd też nie mogłem być świadkiem wszystkich), natomiast oficjalny program zwiedzania, obejmujący całą pięćdziesięcioosobową załogę, został zaplanowany na ostatni dzień pobytu, już po zakończeniu wszystkich prac. Pogoda dopisała - była odpowiednio słoneczna dla pieszej części trasy (z hotelu Sheraton, gdzie była nasza baza, czyli z placu Trzech Krzyży, na plac Zamkowy), ale i nie nazbyt upalna, aby nie ugotować się w zabytkowym autobusie typu "ogórek", który wypełniliśmy szczelnie i udaliśmy się nim w dalszą podróż, m.in. na prawobrzeżną część Warszawy, w jej bardziej "urokliwe" zakątki.

A same nagrody? Wyśmienite, i też poszło gładko, bez poważnych kontrowersji, jakby tym razem wszystkim odrobinę mniej zależało na "swoich" typach, a bardziej na rozsądnym kompromisie i przede wszystkim na dobrej atmosferze. A przecież wokół kryzys, recesja, w najlepszym razie stagnacja... Tyle powodów do nerwów i zawziętości, a tutaj luz i zgoda. Czy to Warszawa tak wszystkich udobruchała, czy tylko mnie się zdawało?

W salach konferencyjnych warszawskiego hotelu Sheraton odbyły się wszystkie dyskusje, głosowania i podjęte zostały wszystkie decyzje, dotyczące głównie nagród dla najlepszych produktów nadchodzącego sezonu. Przypomnę, że nagradzane mogą być tylko produkty nowe (młodsze niż rok), a zarazem takie, które zostały kompletnie przetestowane przez kilka redakcji i są przez nie rekomendowane. Jednak ostateczne wyroki zapadają w głosowaniu, w którym biorą udział wszyscy członkowie danego panelu.

Wiele z nagrodzonych urządzeń testowaliśmy. Naliczyłem ich sześć i są to właśnie te nagrody, do przyznania których przyczyniliśmy się w największym stopniu.

http://www.eisa.eu

Może Cię zainteresować
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio maj 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu