Nagrody EISA 2014 / 2015 rozdane

15 sierpnia 2014 Sprzęt
Nareszcie! Jak co roku, 15 sierpnia, świat dowiaduje się, do kogo trafiły nagrody EISA. Niniejszym prezentujemy 18 zwycięskich urządzeń, którym przyznano najwyższe wyróżnienia.
Może Cię zainteresować

Trudno o bardziej alegoryczne miejsce dla generalnego spotkania EISA niż Ateny. To zgromadzenie decydujące o corocznych nagrodach, ustalanych poprzez głosowanie redaktorów naczelnych miesięczników europejskich, należących do określonych paneli tematycznych.

Decyzje powinny być mądre - pomoże w tym opieka Ateny? Akropol to wzniesienie i wywyższenie - no cóż, byłoby fałszywą skromnością negować, że członkostwo w EISA nobilituje. Osiemnaście nagród przyznanych w tym roku dla sprzętu audio i kino domowe, niezależnie od swojej roli - wskazania produktów najlepszych - świetnie reprezentuje panujące wokół zróżnicowanie, wymieszanie urządzeń, które znamy od wielu lat, i zupełnie nowych "wynalazków".

Każde z nich jest dzisiaj ważne, choć niektóre mają długą historię, a inne tylko - i aż - przed sobą przyszłość. Skoro tak, to my mamy i historię, i przyszłość. A kiedy EISA przestanie istnieć - bo każde mocarstwo i cywilizacja mają swój początek i koniec - niech pozostaną po niej gruzy piękne jak na Akropolu... Szkoda, że nie możemy na reliefach, jak na antycznych budowlach, przedstawić heroicznych scen z historii, a może już nawet mitologii stowarzyszenia.

www.eisa.eu

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta listopad 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista wrzesień - październik 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio listopad 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio listopad 2020

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu