Elida Almeida w poznańskim klubie Blue Note

Koncerty

We wtorek 6 marca wystąpi w poznańskim klubie Blue Note wschodząca gwiazda z Wysp Zielonego Przylądka Elida Almeida.

Dodano: 6 luty 2018

Elida Almeida pochodzi z wyspy Santiago, lecz wychowała na Maio. Po śmierci ojca, jako dziecko, starała się pomagać rodzinie, jednak sama wkrótce została matką. Te doświadczenia stały się inspiracją dla jej pierwszych piosenek zebranych na debiutanckiej płycie o znamiennym tytule "Chwile szczęścia, chwile goryczy".

Dojrzała twórczość, ale i młodzieńczy czar zaledwie dwudziestojednoletniej artystki zafascynowały legendarnego producenta Cesarii Evory, Josego da Silvę. Nie tylko przyjął Elidę do grona swoich podopiecznych, ale związał z nią w życiu. Dziś to jedna z najciekawszych artystek Luzofonii.

Nowa piosenka Elidy, "Beresu Doru", otwiera najświeższą kompilację "Siesta XIII" Marcina Kydryńskiego, który powiedział: "To był u nas przebój lata, jakkolwiek absurdalnie brzmi ta fraza w kontekście radiowej Siesty. Słuchać, że Wyspy są w połowie drogi z Portugalii na Kubę".

Źródło: Blue Note Jazz Club

Koncerty

marzec

06

wtorek

Gdzie: Blue Note Jazz Club, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek)

Godz.: 20:00

Bilety: 

- 90 zł: pierwsza pula - WYPRZEDANE
- 115 zł: druga pula
- 90 zł: miejsca stojące

Do kupienia w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii) oraz na www.bluenote.bilety24.pl.

Audio - grudzień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Tym razem nietrudno wskazać najważniejszy test numeru - to porównanie pięciu wzmacniaczy zintegrowanych, w cenie 7000–9000 zł. Pokazują nie tylko swoją własną kondycję, ale też dobrze demonstrują zmiany wśród ogółu wzmacniaczy. Każdy ma na pokładzie DAC-a, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj