Pawbeats i Ania Dąbrowska we wspólnej piosence. Premiera klipu 4 lutego

Premiery

W poniedziałek 4 lutego odbędzie się premiera teledysku do singla "Lęk" promującego alum "OUT" producenta muzycznego Pawbeatsa. Utwór powstał we współpracy z Anią Dąbrowską.

Dodano: 4 luty 2019

"Myślę, że wielu z nas odczuwa trudne do nazwania i do wytłumaczenia lęki. Czasem nieuzasadnione, niekiedy spowodowane doświadczeniami z przeszłości. O podobnym jest właśnie utwór, który razem z Anią nagraliśmy. Czuję, że nadawaliśmy na podobnych falach przy tej współpracy" - mówi Pawbeats.

Za produkcję klipu odpowiada Pawbeats wraz z ekipą Videoflow Media, zdjęcia do teledysku, w którym możemy zobaczyć aktorkę Annę Karczmarczyk, były realizowane m.in. w Irlandii Północnej. "Bardzo często angażuję się w pracę nad teledyskami, ponieważ już na etapie tworzenia muzyki w mojej głowie pojawiają się pewne obrazy, pomysły, które potem przybierają formę scenariusza. Tak było i tym razem. Poza tym w czasie swoich podróży poszukuję miejsc, które wywołują we mnie emocje, które chciałbym jakoś zachować, zapisać. I tak oto w "Lęku" pojawiła się północnoirlandzka aleja buków" – dodaje Pawbeats.

Pawbeats - OUT

Pawbeats na swoim najnowszym albumie oddał głos artystom, których twórczość jest mu bliska. Oprócz Ani Dąbrowskiej na płycie zaśpiewali: Natalia Grosiak, Novika, Pola Rise, Marika, Marcelina, Robert Cichy, Buslav, XXANAXX. Pomimo zaproszenia artystów pochodzący z różnych muzycznych światów, Pawbeatsowi udało się zachować spójny charakter płyty. Chciałem nadać swojej muzyce trochę nowego koloru, pokazać ją od innej strony niż ta, do której już zdążyłem przyzwyczaić słuchaczy - wyjaśnia artysta.

Album "OUT" został wydany samodzielnie przez Pawbeatsa i jest dostępny w sklepach muzycznych, w Internecie oraz poprzez kanały streamingowe.

Pawbeats, właściwie Marcin Pawłowski, to polski muzyk, kompozytor, aranżer i producent muzyczny. Producent kilkudziesięciu albumów związanych z muzyką rozrywkową oraz hip-hopem. Ma na swoim koncie kilkanaście złotych i platynowych płyt, m.in. za swoje płyty "Utopia" oraz "Chakra". Oprócz gości na "OUT", na jego autorskich projektach pojawili się m.in.: Justyna Steczkowska, Natalia Nykiel, Monika Borzym, Krzysztof Herdzin oraz raperzy: KęKę, Quebonafide, Tede, Zeus, Miuosh, Pih, Kali, Bisz i Rahim.

Źródło: materiały prasowe

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj