Jeff Goldblum zapowiada nowy album

Premiery

Podczas niedawnego występu na festivalu w Glastonbury Jeff Goldblum ogłosił premierę swojego drugiego krążka. Okazało się, że od jakiegoś czasu pracuje w studio w Los Angeles nad nowym materiałem wspólnie z The Mildred Snitzer Orchestra. Płyta ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Dodano: 4 lipiec 2019

"Praca nad kolejnym albumem pod okiem dobrych duchów z Decca Records dodaje mi skrzydeł. Niech mnie ktoś uszczypnie i powie, że to nie sen. Mam tylko nadzieję, że słuchacze doświadczą tego samego uczucia co ja, kiedy nagrywaliśmy album - niesamowita radość" - mówi Goldblum.

Jeff Goldblum gra na fortepianie praktycznie przez całe swoje życie i koncertuje ze swoim zespołem od ponad 30 lat. Kluczowym momentem w jego muzycznej karierze dla stał się wspólny występ z Gregorym Porterem w popularnym amerykańskim TV Show "The Graham Norton Show/BBC". Wtedy to Jeff oczarował szefów wytwórni Decca, którzy natychmiast byli gotowi podpisać z nim kontrakt płytowy. W rezultacie powstał pierwszy album zatytułowany The Capitol Stusios Sessions, który wylądował na pierwszym miejscu jazzowej listy najlepszych albumów w USA i UK.

Źródło: UniversalMusic

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj