KASIA MOŚ Inspination

Inspination
Wykonanie
Nagranie

Kasia Moś swoje ogromne możliwości wokalne zaprezentowała w programie Must Be The Music, gdzie doszła do finału. W pamięci zapadło jej natchnione wykonanie piosenki "(You Make Me Feel Like) Natural Woman" Arethy Franklin. Swój debiut przygotowywała bardzo starannie, nie spiesząc się zbytnio, co wyszło jej tylko na dobre.

Jest absolwentką Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach, muzyczne doświadczenie zdobywała w Stanach Zjednoczonych, gdzie współpracowała z Kelly Osbourne, Myą i Carmen Electrą.

"Inspination" z powodzeniem zmieściłby się na jednym krążku, ale zamysł artystyczny był taki, by podzielić go na dwie oddzielne części. Pierwsza płyta to muzyka o nowoczesnym i żywym brzmieniu, mocno podlana elektroniką z wycieczkami w kierunku nu soulu i muzyki klubowej. Druga natomiast jest spokojniejsza, bardziej refleksyjna i bliższa konwencjonalnego popu.

Mimo że piosenki różnią się klimatem i tempem, ich wspólnym elementem jest zamiłowanie do r`n`b. Kasia Moś doskonale czuje się w tym gatunku, do czego predysponuje ją mocny głos o przyjemnej barwie i wyczucie frazy. Pod tym względem bije na głowę lokalne rywalki. W nagraniach zrealizowanych przez jej brata Mateusza słychać wpływ Beyonce, Kieszy czy Prince`a.Grzegorz Dusza
FONOGRAFIKA

GATUNKI MUZYKI
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista kwiecień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio maj 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu