SISTARS Siła sióstr

Siła sióstr
Wykonanie
Nagranie

Niewiele albumów w historii polskiej muzyki rozrywkowej wywołało taką burzę jak "Siła sióstr” duetu Sistars. Od jego wydania mija właśnie 15 lat. To dobry moment na reedycję, tym bardziej że płyta od lat była praktycznie nie do kupienia. Album został wyróżniony Fryderykiem w kategorii Album Roku - Hip-Hop oraz Nowa Twarz Fonografii.

Do czasu jego premiery określenie "polski R`N`B" wywoływało jedynie uśmieszek politowania. Dopiero Paulinie i Natalii Przybysz oraz towarzyszącym im Markowi Piotrowskiemu oraz Bartkowi Królikowi udało się z powodzeniem przenieść na nasz grunt muzykę popularną za Oceanem.

Siostry swoich inspiracji szukały w produkcjach słynnych Neptunes, nu soulu i hip hopie. W nagraniach gościnnie pojawili się raperzy: O.S.T.R., Tede czy WSZ & CNE. Idealnie zharmonizowane, mocne, o przybrudzonej barwie głosy Pauliny i Natalii zdecydowanie predysponowały je do śpiewania takiej muzyki. Dodatkowo otrzymały świetne wsparcie w postaci dynamicznych i rozbujanych bitów, przy których aż chciało się tańczyć.

Materiał z "Siły sióstr" nic się nie zestarzał i wciąż pozostaje jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą polską płytą w kategorii r`n`b. Nowe wydanie wzbogacił remiks utworu "Nie ty, nie my (Spadaj)" przygotowany przez producenta - Spisek Jednego.

Grzegorz Dusza
Kayax

GATUNKI MUZYKI
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista kwiecień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio maj 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu