SOLANGE
When I Get Home
When I Get Home
Wykonanie
Nagranie

Poprzedni krążek "A Seat At The Table" wyniósł młodszą siostrę Byonce na sam szczyt w hierarchii artystek śpiewających R'n'B. Teraz, dość niespodziewanie, ukazał się równie znakomity piąty album Solange Knowles o wymownym tytule "When I Get Home".

Płyta "When I Get Home" powstała w jej rodzinnym Houston i stanowi wyprawę do źródeł muzycznych inspiracji. Wokalistka łączy tu róże dźwięki i brzmienia atrakcyjne dla słuchaczy ceniących w muzyce otwartość na eksperymenty i niezamykających się w szufladce jednego stylu. Bo piosenki Solange z równym entuzjazmem odbierają miłośnicy hip hopu, jazzu, rhythm'n'bluesa i popu.

Choć trudno mówić tu o przebojach, to na albumie znalazło się miejsce zarówno na rytmiczne kawałki pełne elektronicznych bitów, jak i wysmakowane, uroczo kołyszące ballady. Wyczuwa się w nich fascynację muzyką tworzoną przez Steve'a Wondera, Curtisa Mayfielda, Erykę Badu, Maxwella, Prince'a i Janet Jackson.

Wśród gości zaproszonych do nagrań znaleźli się m.in. Tyler, the Creator, Chassol, Playboi Carti, Standing on the Corner, Panda Bear i Devin the Dude. "When I Get Home" to przedsięwzięcie multimedialne. Piosenkom dostępnym na razie tylko przez serwisy cyfrowe towarzyszą wizualizacje.

Solange wystąpi w Polsce 31 maja podczas Orange Warsaw Festival 2019.

Grzegorz Dusza
Sony

GATUNKI MUZYKI
Live Sound & Installation wrzesień 2019

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta wrzesień 2019

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista wrzesień 2019

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio wrzesień 2019

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio wrzesień 2019

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu