Newsroom

Najnowsze informacje ze świata audio: premiery sprzętu Hi‑Fi i Hi‑End, nowości od producentów kolumn, wzmacniaczy, słuchawek i systemów kina domowego, a także wieści o targach, wydarzeniach branżowych i promocjach. Śledź nasze aktualności audio, aby być na bieżąco z trendami i nowymi technologiami w świecie dobrego dźwięku.
Artykuły z dnia 17 IX 2020
TAGA Harmony Diamond B-60 v.2 teraz w promocyjnej cenie
Promocje i prezentacje
TAGA Harmony Diamond B-60 v.2 teraz w promocyjnej cenie
Kolumna podstawkowa z flagowej serii marki TAGA Harmony, czyli Diamond B-60 v.2, teraz jest dostępna w promocyjnej cenie, czyli 3799 zł. Będzie ona obowiązywać do wyczerpania zapasów.
Koncerty na żywo dzięki współpracy TIDAL i Oculusa VR
Newsy
Koncerty na żywo dzięki współpracy TIDAL i Oculusa VR
TIDAL nawiązał współpracę firmą Oculus VR, producentem okularów i słuchawek do odtwarzania treści w rozszerzonej rzeczywistości. Wspólnie zrealizują cykl transmitowanych na żywo koncertów największych światowych gwiazd.
Soundbar Denon DHT-S416 z platformą Google Chromecast
Sprzęt
Soundbar Denon DHT-S416 z platformą Google Chromecast
Denon zaprezentował dziś swój pierwszy soundbar z platformą Google Chromecast. Dzięki niej będziemy mogli streamować dźwięk w wysokiej rozdzielczości przez Wi-Fi z serwisów muzycznych, takich jak Google Play Music, YouTube Music, Spotify czy Tidal. Denon DHT-S416 dołącza tym samym do oferty soundbarów Denon, która obejmuje modele DHT-S216, DHT-S316, DHT-S516H i DHT-S716H.