Newsroom

Najnowsze informacje ze świata audio: premiery sprzętu Hi‑Fi i Hi‑End, nowości od producentów kolumn, wzmacniaczy, słuchawek i systemów kina domowego, a także wieści o targach, wydarzeniach branżowych i promocjach. Śledź nasze aktualności audio, aby być na bieżąco z trendami i nowymi technologiami w świecie dobrego dźwięku.
Artykuły z dnia 17 X 2022
Masovian Mantra
Rock
Masovian Mantra
Album "Masovian Mantra", autorski debiut kontrabasisty Michała Barańskiego, ukazał się w cenionej serii Polish Jazz pod numerem 88. Artysta znany jest z wielu zespołów m.in. Tomasza Stańki, Zbigniewa Namysłowskiego, Artura Dutkiewicza i tria Michała Tokaja, z którym dołączył do saksofonisty Benny’ego Maupina, by nagrać doceniony w USA album "Early Reflections".
Mytek Audio na Audio Video Show 2022
Sprzęt
Mytek Audio na Audio Video Show 2022
Na tegoroczną edycję Audio Video Show, która odbędzie się w dniach 28-30 października, zaprasza również Mytek Audio. Podczas wystawy firma zaprezentuje najnowszy, flagowy Empire Streamer DAC.
Forte IV
Zespoły głośnikowe
KLIPSCH Forte IV
Mówisz Klipsch – myślisz tuby; mówisz tuby – myślisz Klipsch. Dzisiaj to może przesada, ale kiedyś kolumny Hi-Fi wyposażone w tuby kojarzyły się, i to na całym świecie, właśnie z tą amerykańską firmą. Żadna inna nie stosowała tub tak konsekwentnie i przez długi czas, nawet "pod prąd" ówczesnym trendom. W domowym Hi-Fi, a tym bardziej w high-endzie, tuby były na cenzurowanym, kojarzone ze sprzętem nagłośnieniowym, w którym bardziej liczy się ilość niż jakość dźwięku.